Březen 2011

not much catch up :/

31. března 2011 v 20:52 | Miss Ellenwood* |  Diary
not much catch up...
No, zrovna moc nestíhám :D.Teda ve čtvrtek vůbec!Aerobik s malejma, pak náš a hlavně ještě do toho škola :-/.Teď jsem dodělala úkol z matiky a to ještě zejtra píšem sloh, kterej jsem si taky před chvílí připravila a ještě se musím naučit příroďák :(( hlemýždě, bože ! :-/ Vzpomínám si jen na řitní otvor :DD.Jdu se to naučit, takže dneska už nic nepřidám :-/.Až zas zejtra po aerobiku :).
PS:Miluju sochu svobody, stejně jako např. Eiffelovku :).

My graphic #1

31. března 2011 v 20:31 | Miss Ellenwood*

Včera jsem udělala pár "avatarů" jestli se to tak dá vůbec nezvat :D.Protože se mi vůbec nelíběj i když on je jako všude k zulíbání♥ No, tady je ta hrůza
:D.A pak mi vzniklo ještě toto :DD.

Zdravím :)

31. března 2011 v 14:38 | Miss Ellenwood* |  Diary
Tak jsem tady, ale né na dlouho.Dneska mám aerobik první s malejma dětma a pak náš :).Doufám, že dostaneme dresy :).Měla jsem úžasnej oběd :D* hranolky se smažákem :-* pěkně :D*.

Jinak zjistila jsem, že v Bravičku, co vyšlo dnes je plakát všech kluků :).I těch, co v semifinále vypadly ;).Noah je tam jako všude krásnej a plakát je pravděpodobně tenhle:
PS:Ještě to bravo nemám a ani dneska mít nebudu :D Grrr :D.


PS:A já už jdu pomalu na ae. :)

Noah videa #1

29. března 2011 v 20:07 | Miss Ellenwood* |  Noah - videa a songy
Dávám sem videa ze Superstar.Je úžasnej!
V první písničce jsou všichni kluci včetně Noaha.
Více videí v celém článku.

Vítejte v blogu o Noahovi Scottovi Ellenwoodovi

29. března 2011 v 18:32
Vítejte v blogu o Noahovi Scottovi Ellenwoodovi, který soutěží v Československé superstar 2.Je původem Američan, protože jeho rodiče jsou Američané, ale přestěhovali se do Česka a jsou misionáři.Noah má 15 let a moc neumí Česky.

Já jsem si založila blog kvůli tomu, že jsem se do něj zamilovala♥.Strašně mu v superstar fandím a doufám, že to dotáhne co nejdál a i já mu pošlu nějaký ten hlas.Když to daleko nedotáhne, tak mi to zas tak vadit nebude, no dobře bude a hodně :D, ale nezmění to nic v tom, že ho miluju :)).

PS:Nevím jakou přezdívku..propojenou s Noahem♥ :D napadlo mě Miss Ellenwood* :)...poraďte :)