Srpen 2011

Prázdniny 2011 ♥

31. srpna 2011 v 17:23 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj, rozhodla jsem se, že napíšu poslední článek za tyhle prázdniny, který byly legendární ♥.Snažila jsem si užít každej den prázdnin :].Soustředění s aerobikem...nezapomenutelně úžasný <3 s těma úžasnejma :) naše waka waka - kytary byly nejlepčejší :P.A je mi jedno, že naše družstvo červených, skončilo celkově na předposlední místě, hlavní je, že jsme si ho užili a mega moc se těším na to příští ;*.Za tyhle prázdniny jsem se koupala v bazéně jen 2x asi si řeknete, že jsem divná...těch příležitostí bylo víc, i když bylo počasí třičtvrtě prázdnin hnusný, ale možností moc nebylo ;/.A navíc mně to 2x stačilo, protože když jsme se nejeli koupat, byli jsme venku a ty zážitky se nedaj popsat (:.Poznala jsem hromadu nových lidí a to za celý prázdniny :).Dál pak...Madrage ♥ na ně nikdy nezapomenu ;P pro mě jsou nejlepší! :)*.Tyhle prázdniny byly neobyčejně dokonalý ;], "naučila" jsem se hrát fotbal :D.Za celý prázdniny jsem si nezkazila ani chviličku tím, že bych se šprtala ;D, nebyl na to čas, a ani nálada.Stejně budem asi měsíc ještě opakovat z minulýho ročníku.Teď jdu do 7.třídy a řeknu vám jedno...už nechci trávit na počítači tolik času, když chodím do školy, maximálně o víkendu, takže tu nebudu tak často, i když si teď asi řeknete, že jsem tu za celý prázdniny byla fakt minimálně ;D, ale za to ty prázdniny stály za to, kdybych seděla tady, tolik zážitků mít přece jen nebudu ;).Jo a táta mně slíbil, že když budu mít v pololetí vysvědčení s nejhorší známkou za 2, koupí mně notebook.Nevěřím tomu, že bych někdy mohla mít matiku na 2, když jsem teď měla mít čtyřku, u který se pan učitel maximálně smiloval, za což mu jsem vděčná :) a moc.Ale teď si bude myslet, že máknu, takže se musím snažit, řekla bych, že teď u něj mám mínus ;).Dnes jsem se dozvěděla, že Simona - spolužačka neudělala reparát z češtiny, takže se v plném počtu 26 žáků nesejdeme zejtra ;), ale ještě bych chtěla vědět, jestli jí udělal Filip, doufám, že jo ;) a doufám, že nikdo nepropadne z budoucí osmičky.Jináč naše škola je nově vymalovaná.Celá šedá a mezi oknama vymalovaná nějakou barvou, u všech oken jinou asi si řeknete děs, co? ;D většině se to nelíbí, ale mně jo :P.Docela...někdy dám klidně fotku, jestli chcete :).No, tak já už budu končit, užijte si první den ve škole :).

jakože prostě, článek :D

29. srpna 2011 v 19:33 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauvec :).Tak dneska opět užitej den, i když jsme se chvilkama nudili.Už někdy v 10 jsme šli s mamkou k tetě, takže k sestřence - Valče.Šli jsme na hřiště, ale nikdo tam nebyl.Museli jsme kvůli něčemu do města, koupili jsme si tříšť ;) a šli zase zpátky.Šli jsme zase na hřiště, přijel Tomáš s Matesem, tak nám brali míček, nedařilo se jim, tak zas odjeli :D.My jsme šli zase někam vymetat ;D.Chvíli jsme byli u nás, chvíli s tetou vyvenčit psa, pak zase na chvíli k nám.Skončili jsme zase tam, kde jsme byli - na hřišti.Hráli jsme Varšavu, já teda moc ne :D, já nejsem na kopání :D akorát nohejbal mě baví, i když mně moc nejde ;D.Pak tam opět přijel Tomáš s Matesem a už to začalo :D.Brali nám míč, prudili nás :D - klasika ;D.Jenže Valče pak nějak vzal Martínek mobil a dal ho Tomášoj, kterej nám vzal ještě míč a vylezl na branku a když jsme se přiblížili chtěl na nás flusnout a Mates nepřestal otravovat :D.Tomáš se jí tam hrabal v mobilu, což vadilo i mně, páč tam máme nějaký společný fotky :D.Nakonec ji smazal všechny kontakty a smazal zprávu, která ji přišla, když měl její mobil on, dal ji mobil až když jsme museli jít.A nakonec řekl:,,Holky, budete tady zejtra?", řikám:,,Jo, budem, ale bez mobilu :D." a on:,,To je jedno, hlavně přijďte." :D tak chápete to? :D.Jasně, že přijdem ;D.Mimochodem jsem si stáhla skoro všechny písničky od Mandrage, áááá ♥ :P:D.

Ach, ty Mandrage! ♥

27. srpna 2011 v 18:37 | Miss Ellenwood* |  Diary
Do dneška jsem ani nevěděla, že je v Pivovaru den otevřených dveří a že je vstup zadarmo! :D.Na Mandrage, no chápete to?:D.Já ne :D.My tam v první řadě u nich O:).Jsem se do nich uplně zamilovala! :D:P.Valča uplně pos*aná z toho dredáče :D, jo je to borec :DD a já z toho hlavního :P, jsem nespustila oči :D.Pak tam za náma přišla i mamka, hledala nás a pak nás najde pod pódiem až když to skončilo :D.Nejlepší ten s těma dredama:,,Tak mu pomožte.Dyť je to chudinka!" :D páč ten hlavní zpíval sám ;D.Nejlepší jak dělal u toho zpívání tím jazykem :D♥ááá :D.Zpívali jsme taky furt :D celý Františkovy lázně ♥.Nebo ten hlavní tam měl jako pití pivo v plechovce :D a cigáro ;D tak oni odešli a když přišli, tak zas měl další pivo a hulil :D.Nebo na konci tam jeden chlap, nějakej pořadatel nebo tak řikal, že s nima bude možnost se vyfotit, tak my s Valčou štěstím bez sebe a oni pak někam zmizeli asi odjeli :D:D.A tam taková fronta, je vyhlížíme :D.Stejně na ně nikdy nezapomenem :P♥.A dost jsem se divila, že ten hlavní umí tak dobře zpívat, jak v originále podle mě:].Jo a natáčeli jsme to a i fotky máme:).Jo a ještě jsem zapomněla :D my tam zpíváme a naproti nám kamera :DDDD tyvolee :D.
(Pepa, Víťa, Coopi,Mates)

Úpal.

26. srpna 2011 v 18:21 | Miss Ellenwood* |  Diary
Včera se ségruš a Valdys na koupálku :).Byla to ledárna, takže mně byla každou chvíli zima, proto jsem byla každou chvíli na sluníčku až jsem měla úpal.Nebylo to tak hrozný, protože teď už mně je okey (:.A zejtra už počítám s venkem :P.Už ani nevím, co bych Vám napsala.Á, zejtra je u nás Mandrage, Kryštof, Petr Kolář a co já vím kdo ještě, jak já bych chtěla na Mandrage, miluju je! :D.A na Kryštofa bych klidně taky šla ;).Ale není s kým :/.Grrrr :P.Františkovy lázně ♥ nejlepší :/, a hledá se žena! :/.No, já radši jdu, mějte se (:.

Konec srpna dohání počasí za celý prázdniny ;)

23. srpna 2011 v 18:47 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj, to zas byl mega-dobrej den (:.Před 1 hod. jsme vyjeli se koupat :].Když jsme dorazili, zjistili jsme, že tam v tom bazénu u domu nebudem sami.Domácí jsou na dovolený a oni a tamty oni :D hlídaj jejich dům s bazénem.Byl tam Honza a 2 Viktorky ;) jakože děti.A 2 paní.Ve vodě jsme byli dost často + voda z ledem :P žůžo x).Sranda taky byla, samozřejmě.Ještě Péťa + Hanička, který je asi půl roku, né-li víc nebo míň.Skvělej den to byl.Zejtra: za a) buď budu celej den zavřená doma nebo půjdu s mamkou do města a za b) budu venku s Valčou.Jakože bych radši brala béčko, ale ona se jede koupat a bohužel mě nemůže vzít s sebou.Ale do města s mamčou bych taky brala ;].Když pomyslím, že má začínat škola, skáče na mě depka ;DDD.Ale jako těším se, ale jediný co nenávidím je to debilní vstávání! =/.

Ble! :D:P

22. srpna 2011 v 20:41 | Miss Ellenwood* |  Diary
Hi! :)*.Tak dnešek užitej ;P.Už někdy o půl 9. tady zvonila Valča a nemohla se dozvonit, protože mamka nebyla doma a já spala :DDD.Nakonec mě vzbudila a šli jsme ven (:.Byli jsme na hřišti, ale nikdo tam nebyl.Ten "prokletej" hic za, kterej sem děsně ráda :D se nedal vydržet.O půl 3. jsme se jeli koupat k Valči babičce.Jenže na koupaliště na vesnici, takže hrůza a děs :D.Cestou jsme potkali takovýho hafana co hlídal dům :D kvůli němu jsme málem nešli zkratkou, páč jsme se ho báli, ležel na cestě, když jsme byli u něj (Valča šla napřed), vstal a čuměl na Valču :DD ta ztuhla :D.Tak já je obešla a šla dál ;DDDDDD, tak ona taky :DD.Když jsme došli na "plovku", nečekali jsme, že to bude až tak špinavý, tak jsme se obrádili a šli zpět, pes tam byl pořád ;DD.No, byli jsme na zahradě, šplíchali jsme na sebe ledovou vodu z hadice :D.Po celou dobu v plavkách :].Dokonce jsme se i fotili ;D.Chvíli jsme šli na notebook.Pak jsme se opalovali x).U opalování jsme mluvili o všem možným, takže Valča:,,Já nechci, aby byl konec světa." a já:,,Já nechci, aby zrušili facebook :/." :DDDDDDDDDDD Ona prej:,,Tyvole, tak já tady mluvím o konci světa a ona se stará, aby nezrušili fb! :D" Tak teď výtlem ;DDDDD.A teď mega natěšená na zejtřek x].Máme se jet koupat! :)* tentokrát do bazénu!:D.Valči tátoj :) na zahradu :)*.Tak já zas jdu:)*.Pá! :)*

Nice day :]]

20. srpna 2011 v 20:26 | Miss Ellenwood* |  Diary
Áhoj, ták dnešek opět krásnej :)*.Počasí přálo a zase se těším na zejtřek ♥.Antibiotika mám dobraný, takže jsem šťastná, páč už mně z nich bylo na blití! :D.Teď si asi řekněte co to melu, páč jsem psala, že mi chutnaj, ale fakt se mně dost znechutily! :/.Takže...dneska jsem byla venku ;).Šli jsme na hřiště...sedli jsme na trávu, pouštěli si písničky :)..pohodičká :).Valče pak začalo hrabat, nechtěla mi dát ani můj vlastní mobil :D pořád pouštěla písničku: Mr.Cocoman & Dr.Kary - Tak už to bal ;D.Pak mě Tomáš trefil mičudou, ale v pohoděě ;DD.Několikrát míč letěl těsně vedle mě nebo jsem stihla uhnout, hrozný! :D.Pak přišla i Áďa s Kájou.Ale brzo musela Valča domů, tak jsem šla taky, doufám, že zejtra to bude lepčí <3 :P*.Natěšená, čéče! :D*

Love it :P

19. srpna 2011 v 18:41 | Miss Ellenwood* |  Diary
Áhoj :).Máte se? A já? Skvěle.Dopoledne jsem se po delší době viděla s tátou :), pokaždý se mě ptá jesli mě ještě neomrzel ten Ellenwood :D.No, potom jsem šla k Valče.Jeli jsme k jejímu tátovi.Tam jsme tam nějak byli s ostatníma ;).Sbírali švestky, rajčata atd.Teď půjdu čučet na Šeherezádu :P, vím jsem divná ;D.A nejvíc natěšená na zejtřek a i má bejt pěkně, vén ♥.Dneska takovej slejvák, hlavně odpoledne.Teď zas sluníčko svítí O:).Tak pá ;).Užívejte zbytek prázdnin :)*.

Poslední zážitky z léta ♥

18. srpna 2011 v 22:00 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj, achjo, už se nám to zas blíží :/.Nenávidím..pokaždý když se přihlásím na fb, první co vidím..nějakej status nebo skupina, událost na téma škola :/.Hrozný! Dneska od oběda venku :) do 9. sice né v kuse, ale nevadí ;).Valča u nás měla spát, ale nakonec nemohla :/.Tak snad bude moc zejtra :)*.Už se těším na zejtřek a hlavně na sobotu :) to budem zas na hřišti všichni :)* když nepočítám ty malý, co mi fakt nechyběj :DD.Doufám, že bude pěkně, ať si zas můžem lehnout na trávu a pěkně se s Valčou opalovat :)* a čučet jak hrajou fotbal, když já sama, páč já po nemoci teď nemůžu běhat, ale tak Valča půjdu a bude mě samozřejmě přemlouvat, ale nepůjdu :D.No, nic, tak se mějte! :)* A dobrou noc :).

šťastná ! *_*

16. srpna 2011 v 22:09 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čau, zlata! :).
Konečně jsem zdravá, řeknu Vám doma mě to strašně nebavilo :D.Pořád beru antibiotika, musím je dobrat všecky a to mě štve nejvíc :/:D.To je vopruz ve 3.hod ráno mně musí zazvonit budík, abych mohla zapít prášek ! :D.A zejtra už můžu ven! :)*.Akorát nemůžu běhat a takový kraviny, nevadí :).Už jsem domluvená s Valčou.Jinak kdo by jste měl zájem se přihlásit do SONS (song) na mém druhém blogu s Míšou, můžete ZDE.No a co jsem dneska dělala? ;).Koukala na Šeredný záda (Šeherezáda), nic proti :D i mě to baví, i když to nechápu ;D, nesnášela jsem to :D.Včera jsem koukala na "Čtyřicítka na krku." pěkná kravina ;D.No, tak já už končím :).Mějte se! :)*.

Omluvte mě :(

14. srpna 2011 v 14:19 | Miss Ellenwood* |  Diary
Moc se omlouvám, že jsem teď několik dní blog vynechala.Předevčírem jsem byla celý den venku a pak u nás spala Valča.Do 9.hod jsme byli na hřišti a hráli jsme s 4 klukama na ,,noční schovku".Pak jsme šli dom.Byli jsme do 1.hod ráno vzhůru :D.Druhej den jsme už vstávali o půl 9, musela domů, tak jsem šla s ní.Byla jsem u nich a pak jsem šla domů a šli jsme k Monče;).U nich jsem se klepala zimou a den před tím..venku taky a ostatní ne.Když jsme šli od Moniky domů, tak jsem se klepala ještě víc, zkrátka jsem měla zimnici :/.Doma mi nebylo nejlíp.Pak jsem zjistila, že mám horečku 37.8 :/ a bolelo mě v krku.Tak jsme jeli na pohotovost, páč mamka neměla žádný léky.Tam mně okamžitě řekli, že mám angínu :(.Dali mi antibiotika a do pondělka by to mělo bejt lepší.Včera horečka pořád klesala a stoupala nejmíň jsem měla 36.2 (to horečka není ;D) a nejvíc 38.2 :/.Antibiotika musím brát po 8 hod. ve 2 hod. ráno..v 11 dopoledne a v 7 večer.Ale chutnaj mi :DDD.Dneska už mi je líp, když jsem včera dělala cokoliv jiného než ležela, bolela mě hlava.Pořád spím, je to nuda :/.Mějte se hezky :).

Super ♥ :)

11. srpna 2011 v 21:37 | Miss Ellenwood* |  Diary
Takže :).Včera jsem jela k ségře, ale bohužel né na kole, protože počasí bylo hrozný až když jsme dojeli (autem), bylo hezky, to naštve.Večer jsme koukali na Wipeout a usnuli jsme celkem brzo ;).Ségra šla dneska ráno do práce, ale já jsem spala skoro do 11 :D.Přijela v 1 hod.Šli jsme na procházku s Rasťou (jorkšír).Ale stejně nejlepší včera, když jsme se šli projít, naproti nám šel kluk, kterej chodí na aerobik - do klubu, kam i já ;).Měli jsme volnou disciplínu Mrazík.Byla jsem Nastěnka a on Ivan a teď šel ještě s jednou holkou co taky chodí na aerobik.Tak ta holka prej:,,Nastěnka." na toho kluka :D:D.A nebo já řikám ségře:,,Tamhle je Ivánek." a ona:,,Tamta blondýna?" A já:,,No, ten blonďák." tak jsme dostali výtlem :DD.No, dneska jsem přijela domů asi ve 3.Šla jsem ven.Venku to bylo suprový :).Hlavně teďka navečer.Šli jsme na takovou velkou prolejzku vedle "našeho" hřiště.A byla tam 7letá Kristýnka, byla tam s bráchou.První byla v pohodě, ale potom...nechtějte vědět :D.Ehm, vůbec nevím jak jsme došli na to téma, ale...:D.Chtěla nám šahat na prsa! :D.Pak přiznala, že je to lesba :D.Pak tam přišel Radim a my jsme mu to řekli.A ona:,,Líběj se mi holky a taky největší kluci." Radim je strašně vysokej, takže se mu pokoušela šáhnout na zadek :D, bože je to prase :D:D.Pak jsme šli dolů.Byli tam 2 asi 16tiletý kluci a pak ofinka..stejně starej s náma...a pak Kyny a Fanda - mladší..a s náma ještě Robin ;)..a Kája a Áďa...byli jsme dole, na hřišti, kde byli všichni...Kristýna mě začala honit a chtěla mě dát pusu :-! protože jsme se jí s Valčou, tak něják líbili :DD...a pak šla na ty kluky :DDD těm velkejm i ostatním šahala na zadek,,a mezi nohy :DD..tyjo :DD.My tam smíchy skoro brečeli :DD.A pak na nás:,,Budete tady zejtra? ;)." a já:,,Ne, jedeme pryč." sice nejedem, ale já o ni fakt už nestojím! :D.

9.9.

9. srpna 2011 v 19:23 | Miss Ellenwood* |  Diary
Pfff, nenávidím vymejšlení nadpisů na článek ! :D.No, copak bych Vám řekla.Včera s Verčou takový haluze :D :D já z ní měla výtlemy a to jsme si "jen" psali přes facebook, nechápu co s ní včera bylo a já, že jí píšu kraviny!:D:D.Měli by jste vidět co mě psala ona! :DD.Prej "Tak to máš lepší." Co mám lepší? "No prostě lepší :D." "Lepší > lepší :D" Ale co? "To si domysli :D" nemohla jsem z ní včera,,:D.No, dneska jsem byla venku.Někdy v 11 jsme šli ven,,na hřiště ♥ božínku, kdyby jste věděli jaká je tam teď nuda! :/.Bez nich.Jak jinak,,hráli jsme fočus.Já myslela, že mě dneska zabijou,,první takovou ránou Mireček kopnul místo do míče do mý nohy,, to zas bude modřina jako sviňa! :/.Nebo jsem se i párkrát natáhla :D.A nejhorší bylo když jsme museli ;DDDD no,,prostě jsme hráli fotbal a oni pak řekli, kdo vyhraje kope do zadku těm druhej :DDDDDDDDDDDDDD,,božínku, samozřejmě jsme prohráli...ale dneska několikrát :/:D.Ale stejně je na tom hřišti nuda =/.Správně bych měla bejt už u ségry, ale nějak nám to dneska nevyšlo, takže zejtra.A na kole :).Těšing ♥ :).

Ellenwoodovi jsou v Chorvatsku!

9. srpna 2011 v 18:42 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Dorazili jsme a je tu krasne! Fotky budeme prubezne davat na wall:)"

[Mňůzik]

8. srpna 2011 v 18:08 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čao, tak...počasí zas na nicm, grr, tak mě to štve :/.Nuda, poslouchám písničky :/ je mi zima.Byla jsem venku, ale né moc dlouho.Já jsem šla pro Valču a ona šla pro mě, potkali jsme se :].Měli jsme v plánu jít na hřiště, ale samozřejmě tam v dešti nikdo nebyl =/.Tak jsme šli k nám, páč pořád pršelo.Cestou zpět jsme potkali Káťu s Terkou,,ona ať jsme tam s nima, tak jsme byli, ale pak tam přišli nějaký puberťáci, tak jsme šli pryč.Jenže za chvíli musela jít Valča domů, tak jsem šla taky.Nebavilo mě to s nima.Oni patřej tak nějak jinam než my ;).Kouřej a kdyby jsme jim řekli, že chodíme na hřiště, kde si občas zahrajem fotbal, tak se nám vysmějou.A to jsou ani né o rok starší než my, ale nesportovní typy to jsou.A my jsme takový "slušňačky" a fakt se za to nestydím ;).A co znám lidi...tak je zrovna moc nemilujou ;) a já se jim vůbec nedivím, ale tak na nás nejsou zlý, to né, ale...tak vítě jak.Venku byla dneska fakt nuda.Doufám, že zejtra bude hezčí počasí, na hřišti alespoň někdo bude a když né, tak se s Valčou půjdem opalovát ;D.Týjo..."všichni" jsou na táboře =/..už, aby byly další prázky, neskutečně se s Valčou na něj těšíme! :P.Včera ji prej volal Luboš z tábora, prej, že tam slyšela nějakýho kluka, že tam mlel:,,Dneska mně to pálíí!" :D:D:D já nemohla..ani radši nechtějte vědět co řikal, nechápem kdo to byl, ale strašně nás to zajímá :D.No a zejtra ještě mám jet k ségře, zase...tak doufám, že stihnu i venek;).

Mandrage - Františkovy lázně

8. srpna 2011 v 15:47 | Miss Ellenwood* |  My favorite songs & videos
Ach, miluju tu písničku ♥ mám jich samozřejmě oblíbených víc, ale tuhle nejvíc :P*...za chvíli ji budu umět nazpaměť ;D jako Chemii od Xindla X tu umím do podrobna, áá, žeru jí :P*..

Ven...

8. srpna 2011 v 9:32 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj, tak včera jsme byli se ségrou v bazéně.Domluvili jsme se, že v úterý pro mě přijede na kole a zpět pojedeme na kole obě 2 :) (10 km).No, dneska bych chtěla jít ven, tak doufám, že se Valča nějak ozve.Sice venku bude nuda, páč na hřišti "nikdo" nebude..jen nějaký malý děti =/, ale tak půjdem někam jinam než tam,,asi.Počasí taky na houby.Jo a ještě sem vám neřekla, že předevčírem jsem měla klíště! Ale ještě nepřisáty na hlavě, vytáhla jsem si ho, s tím, že jsem nevěděla co to je, hodila jsem to na zem (venku) a strašně zaječela! :D.Když jsem byla u ségry nafotila jsem si Rastíka, Ajšu (psi) a Dárečka (kocoura) :), tak jsem přemejšlela, jestli to sem nedám..? :)

Nová fotka Hannah, Hayley a Noah!

7. srpna 2011 v 21:27 | Miss Ellenwood* |  Noah - fotky
Tak to je dokonalé ♥
,,Dlouha cesta v aute:) Going crazy!"
imagebam.com

John Mayer cover

7. srpna 2011 v 21:24 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Dobry cover! (Cameron Mitchell)"

Laiks

7. srpna 2011 v 21:20 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Moji kamaradi z USA maji novou kapelu Laiks. Likujte a poslouchejte! - Noah"