Září 2011

Happy :)

30. září 2011 v 19:46 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahój.
Dneska jsem se měla docela fajn :).Škola, známky supr! :).Bože, 1- z matiky! To jsem neměla za celou 6.třídu! Já byla štěstím bez sebe! Češtinářka přišla z písemkama, který jsme psali včera.Řikala, že to dopadlo blbě, tak já uplně vynervovaná, pak ukázala kupičku s pětkama, čtyřkama, trojkama a 2 sešity s dvojkama a žádnej s jedničkou.Pak začla číst jména těch, co dostali za 5 a za 4...mně se tak ulevilo, že tam nejsem! A pak ještě když jsem nedostala ani trojku! Jedinná já a Valča jsme dostali za 2 :).A to jsme se na to učili spolu! :)*.A pak ještě ájina za 1! :].Odpoledne jsem šla ven.Venku byla trochu nuda, dneska jsem jezdila na kole ;).Jako myslím, když jsem byla venku.A zítra tu nebudu, jedem na vejlet :).Do Adršskopašskejch skal, sice jsme tam už byli, ale neva.Jedem někdy v 8 ráno a přijedem večer.A jak se máte vy? :)

Tyjo, honička...

29. září 2011 v 21:21 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahojda.
Dneska fakt honička, docela.Ve škole jsme psali z matiky a češtiny a celkem se mě dařilo :).Uvidím zejtra, jak to dopadlo ;).Nejlepší o výtvarce několik lidí začlo dělat výkres, než ostatní dodělaj ten starej, co jsme dělali všichni a malovali takový dřevěný postavičky, tak si je tam střídali a Ondřej ji nechtěl nikomu dát a řikal tam, že se do ní zamiloval atd. ;D.Ve 2 jsem přišla domů a ve 3 jsem razila na aerobik.Tentokrát jsem jela na kole :).Budu jezdit častějc ;).Na aerobiku opět záhul.S malejma prckama taky super :]*.O půl 7. jsme končili, ale byla jsem doma až ve čtvrt na 8 ;D.A to na kole, ale tak já šla s Natkou a Léňou a oni kolo neměli, takže jsem nemohla moc jet.Doma jsem taky nestíhala, páč jsem musela dělat úkoly, pak jsem se šla vykoupat a pak konečně najíst ;D.Teď jsem se učila příroďák a koukala na fotbal v TV ;D.Já bych se nedívala, ale tak, když se na to dívá Milan, tak co.A zejtra ven ! ♥ :).Dobrou :)*.

Wednesday ;P

28. září 2011 v 18:51 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čůs.
Jak je? :).U mě fajn.Mamka dneska v 8 ráno jela pryč, takže v 9 už u mě byla Valča.Chvíli jsme byli na pc, pak jsme šli ven.Na hřišti byla nuda, páč tam nikdo nebyl, tak před 11 hod. jsme šli k nám, pustili jsme si film Pod povrchem :).Takovej horor, no skoro ;D.A udělali jsme si čaj...sice jsme chtěli kakao, ale neměli jsme mlíko ;D.Po obědě jsme šli zas ven.Na hřiště.Byl tam Dan jeho bráška Honzík, což jsme se celkem nasmáli ;D.Šli jsme hrát fočus..já, Valča, Martínek a ještě jeden prcek ;D proti Danoj a nějakým prckům, který to tak nějak neuměj ;D.Pak nás to všechny přestalo bavit, tak jsme to nedohráli.Pak dorazila i Žaneta.Šli jsme na jiný hřiště.Tam byli nějaký kluci, snažili se do nás trefit mičudou...kopali.Ale strefili se jen jednou a do mě! :D.Tak, ale ten kluk, co mě trefil víckrát nekopal ;D.Pak tam přišly Elišky a Kubin a Elišky mladší ségra Natka.Dobu jsme je tam prudili.Pak nás 6 holek jsme šli zas na to naše hřiště.Tam byl Tomáš a nějaký 2 kluci.Tomáš měl zas kecy ;D, tak tam po sobě pak házeli šutry a vším možným a my s Valčou jsme se do toho nějak neangažovali ;) radši :D.Pak jsme šli na prolejzačku a mezitím Tomáš nabral do prázdný flašky kamínky a do Elišky tašky to vysypal a vzal ji hřeben z tý tašky.Tak jsme okamžitě slezli, dobu jsme je tam honili.Nakonec utekli do vchodu paneláku.Já a Natka jsme byli u nich a Tomáš se tam "česal" ;DD.My byli venku a oni uvnitř, přes dveře.A ostatní holky běželi sklepem a dostali se za nima ;).Jenže Tomáš ten hřeben hodil Elče, jenže spadnul na zem jak ho hodil a byl na 2 půlky ;D.Tak Elina nas*aná :D.Jsme tam honili Tomáše, kterej měl kolo.Pak tam přišli i Kubin s těma klukama.Potom se holkám Tomáše podařilo chytit.Elis po něm chtěla 100,- za ten hřeben :D.Natka ho tam mlátila flaškou po hlavě, řvala tam na něj.On se pak už naštval slezl z kola a šel na ní ;DD.Nechal ji, ale nějak bejt nebo co, jenže se tam přidal jeho brácha a ten dal Elče pěstí! Ta tam bulela a Tomáš s Danem jeli domů.Takže dobrý, no ;D.Pak jsme šli k Valče, učili jsme se na ČJ, zejtra píšem prověrku :/ a já se půjdu připravit a ještě si to zopáknout ;).Tak báj.

Avatars

28. září 2011 v 9:00 | Miss Ellenwood* |  Graphic
Přednastavený článek, protože tu dnes nejsem :).Až zítra večer tu snad budu.Avatary jsem dělala včera před 10.večer :D.Pak jsem šla spát.

Litoměřice

27. září 2011 v 19:51 | Miss Ellenwood* |  Vše z koncertů
Ještě fotky z Litoměřic.Od fanynky :).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z Litoměřic

27. září 2011 v 19:47 | Miss Ellenwood* |  Vše z koncertů
Noah měl koncert v Litoměřicích a tam měli fanoušci překvapení.Překvapením bylo, že už Noah nemá rovnátka, na 1.fotce je to dost vidět a taky je ostříhanej :).Mně osobně se víc líbil s rovnátka, slaďouš to byl takovej :).Váš názor?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

People like you (Litoměřice)

27. září 2011 v 19:32 | Miss Ellenwood* |  Vše z koncertů
Noahova nová písnička tentokrát asi v lepší kvalitě z Litoměřic.
Už teď tu písničku miluju ♥.
Hannah ji přidala na fan-page a přidala status:
,,Co Myslis? What do you think?"

Statusy

27. září 2011 v 19:28 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Pokud jste dnes fotili, tak radi ty fotky uvidime tady na FB!:) dekujeme za skvely vecer a suprovou atmosferu!!"
A dnes:
,,Doufam, ze se uvidim s holkama z SK: v sobotu, v Trencine, v Laugariciu v 15 hod!!! Tesim se na vas:)"

Jednodenní prázky ! :D

27. září 2011 v 19:06 | Miss Ellenwood* |  Diary
No, jsem fakt natšená z jednodenních prázdnin! :D.Ale co, lepší než nic ;D.Škola nic moc.3 z dějáku.A ještě k tomu jsem přesazená, dozvěděla jsem se to už včera od holek.Béé, sedím s Filipéém ;/:D.To je nefér! :D.Jako baví se se mnou normal, ale je to ichtyl ;D.A přede mnou v lavici Ondřej a Michal, fakt žůžo ;D.Ale ty mi nevaděj s těma je sranda ;D.A za mnou aspoň nějaký holky, Lída a Verča! :D:).Zejtra noc u Valči :) + celej den strávenej s ňou ;*.Těšing.Jdu se přemluvit a přidat novinky :)*.A samozřejmě vás oběhnout ;*.

O.K. or K.O. ?

26. září 2011 v 10:43 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj.Asi se budete divit, co tady dělám v před 11 dopoledne ;D.Nešla jsem do školy.Na včerejšek v noci jsem zvracela a včera mně bylo navečer taky divne a byla jsem hlavně unavená, takže jsem někdy o půl 5 do 6 usnula.Ale když jsem byla venku, čekala jsem, že už mi bude líp, tak to bylo v poho.I když co se dělo venku v poho nebylo.Přišla jsem domů uplně poflusaná od těch 4 prasat! :/:D.Hovada to jsou! :DD.No, nic budu se muset jít (m)učit.

Saturday is the best! :))*

24. září 2011 v 18:18 | Miss Ellenwood* |  Diary
Jak já miluju tu sobotu, nejde se do školy a ještě si můžu jít spát, kdy chci a nemusím se šprtat :).Dneska opět úžasnej den, ale jsem utahaná, nedivím se, to byla buzerace.Hoši dostali jmen ;DD.Samozřejmě jsme šli na hřiště.Nic moc zvláštního se nedělo - jako vždycky.Koupíme si ener"dž"áky, Tomáš ho vzal Valče a půlku jí vypil, dokud se jí mu to nepodařilo vzít.Žaneta se tam s nima pořád hádala a my tam s Valčou umírali smíchy ;D.Tomáš ji říká opičí prdel :DD a ona jemu pochvín :D.Zakopli nám míč z kopce dolů, tak jsme pro něj s Žanetou šli a mezitím vzali Valče a Žanetě odložený mobily, ještě, že já jsem ho měla u sebe v kapse.Rozebrali jim ho a dali to na bránu a pak jsme si to měli najít.Našli ;).A na co bych málem zapomněla Tomáš mně vzal náramek smile a dal mi místo toho menchester united nebo jak se to píše.Pak mně to ale vrátil, když jsme jim od Valči přinesly koláče ;D.Pak tam přišel Fanda, tak jsme chtěli, aby přivedli tu jejich malou ségru, ona se pere jak kdyby chodila na karate, ale její bratr jak holka :D.Dan byl uplně agresivní ;DD pak nám chtěl vzít náramek Smile páč ho máme všichni 3, ale na mě šel nejvíc :/.Fanda zas na ty 2.Pak mě ještě přemlouval, ale já né ;D.Pak mě Fanda vzal náramek Good luck, ale to už mě nas*al, protože ten mám nejradši, páč ho nikdo nemá a všichni ho chcou a tam kde sem ho koupila už ho nemaj.Řekl, že hodil hubu a ztratil ho a my tam jako ichtilové hledali a on ho měl u sebe, nakonec jsme mu ho vzali, ale trvalo to dlouho..dal to tý svý malý sestře a ta ho dala Danoj a ten ho dal mě ;).Zas článek o ničem, ale já nevím co jinýho psát ;D..

Nice rainbow! ♥

24. září 2011 v 10:19 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauky! :).
Dneska je venku krásně.Sice jsem tam ještě nebyla, ale stačí, když koukám z okna ;).Takže pěkňé ven :].Ale až po obědě.Teď nevím, co budu dělat, že bych se přemluvila a šla ven už teď? No, nevím, nechce se mně totiž vracet na oběd ;D.A co budete dělat vy? A jaký je u vás počasí? :).

New photos

23. září 2011 v 20:32 | Miss Ellenwood* |  Noah - fotky
Hannah či Noah přidali na facebook novou profilovku.
imagebam.com

záznamy - FB

23. září 2011 v 20:29 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Mame pro vas DALSI prekvapeni, ktere "uvidite" v Litomericich:) Nejake napady?"

I love world! :).

23. září 2011 v 19:47 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahooooj.
Máte se? Já dneska úžasně.Sorry, že jsem tu nebyla, ale včera mně vůbec nešlo přihlásit na blog, ale stejnak bych tu byla jen krátce.Kvůli 5 z ČJ jsem musela bejt zavřená doma a uklízet a učit se.Nemrzelo by mě to tolik, kdyby se u nás nestavovala Valča a neptala se jestli nemůžu jít ven a po telefonu se domlouvala na ven s Natkou a Žanetou, chtěli jsme jít ven takhle ve 4 :'(.Tyjo, já byla uplně nas*aná.A ještě když mi druhej den řekli, jak si to užili :(.No, včera aerobik, tak jsem taky nešla ven a dneska jsem venku byla, ale bála jsem se, že nebudu moc, páč jsem dostala další 4 z Matiky :/.Ale nakonec jsem mohla, šli jsme s Valčou na hřiště, okamžitě nám Tomáš začali brát náramky.Když to zkrátím, tak pak přišla Kájuš a Áďa.Chvíli jsme hráli my 4 holky proti klukům (Tomáš, Jirka, Mates, Marťas) fočus, ale pak nás to přestalo bavit a chtěli jsme hrát vybiku na kapitány nebo-li na krály, první kluci nechtěli, ale nakonec jo.Kapitán byla Áďa a my 3 v poli, Kája a Valča byli vybitý a já tam byla až do tý doby, kdy tam nastoupil kapitán kluků - Tomáš.Kluci mě dobu nemohli vybít, já už opravdu nemohla.Nakonec mě vybili :/.A nastoupila Áďa a tu za chvíli taky vybili :/.Takže vyhráli kluci, ale jen o jeden život kapitánů ;).Podruhý jsme tam šli a už tam byl jen kláda (:DD), jeden kluk a pak Fanda, Marcela a ještě nějaký asi 10-ti letý smradi, kluci,..kluci.Žaneta je začla prudit, tak jsme se tam s tou holkou takovou dobu prali, spratek jeden ;D.A ona chodí na karate.Pak se pokoušela nám nějak slíknout triko, prase a její bratr (Famda) ji v tom ještě podporoval ;D.Jináč nuda ;D.A zejtra ven zás, ťéšo největší ♥ :P.

Noah byl dnes na óčku!

20. září 2011 v 21:12 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
,,Sledujte Noaha ve Face2Face na Ocku DNES v 18:00!!!"
Napsala Hannah na fan-page! :).
Budu se snažit co nejdříve přidat fotky a až bude vydán záznam, tak ho sem samozřejmě dám.

Fuck!

20. září 2011 v 19:54 | Miss Ellenwood* |  Diary
Nadpis mluví za vše.
Dneska jsem ve škole dostala svoji 1.pětku v 7.třídě.Ty, vole a jak zbytečně.Nikdy by mě nenapadlo, že když máme 1.literaturu a napíšem si úvodní článek, co je to literatura, že z toho bude ta učitelka, kterou nenávidím další hodinu literatury zkoušet.Ano, samozřejmě jsem se na to nenaučila.O hodině nám vysvětlí a řekne, co máme psát, napíšu první slovo a slyším:,,Kamila si vezme žákovskou knížku a sešit na literární pojmy a jde k tabuli." Tak si řikám "Jó, super budu zkoušená z větných členů." A ono kulový, protože jsem si neuvědomila, že je literatura a né mluvnice.Zeptala se mě, co je to literatura a já čuměla z vykulenejma očima směrem k třídě.Ona se jen zeptala:,,Ty ses na to neučila, že jo?" Řikám, že ne.Ona okamžitě napíše 5 a můžu si jít sednout, další oběť byla Terka, dopadla stejně jak já a pak to nějakej šprt už věděl ;D.Doma jsem to chtěla před máti zatím zatajit a říct jí to až bude mít lepší náladu, ale chtěla vidět žákovskou.Kvůli tý pětce mám zejtra zaracha.A budu uklízet a učit, já už musím, tak pá.

Wish you were here!♥

19. září 2011 v 19:34 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj.
Nenapadl mě nadpis, tak jsem dala název písničky.Jedna z mých oblíbených momentálně ♥ (nová od Avril).Škola zatím napůl K.O. a napůl O.K. :D.Z matiky jsem dneska dostala 2 :)).Jenže jsme tam nějak psali z toho dějáku na kterej jsme se tak šprtala a on tam dal tak divný otázky, kurňa! :/.To nedopadne dobře.Minule jsme se s Natkou báli matiky a obě jsme dostali 4 :D.A teď se obě nervujem kvůli dějáku :D.Dneska dobrej tělák :).Máme ho se 6.třídou - s holkama, ale je to v poho.Dneska jsme hráli vybiku na kapitány.Kapitáni byli Lucka a Elča, první vybírala Lucka a hádejte koho si vybrala jako první..? Mě! :D.Já čuměla :D.Takovej antitalent na míčový hry, i když je pravda, že mě jen tak někdo nevybije a přehonit něco taky dokážu ;D.A nakonec jsme zbyli poslední v poli já a Natka :) a vyhráli jsme.Počasí hnus, a už by mohli začít topit, je zima.No, šprtala jsem se fyziku a doufám, že jí umím.A moje celková nálada? Na chcípnutí ;D.Né, to zas né, ale nemám nic dobrýho na, co bych mohla myslet.

Noahův nový singl jménem "People like you"

18. září 2011 v 18:24 | Miss Ellenwood* |  Vše z koncertů
Noah měl včera koncert ve Fulneku.Překvapením bylo, že tam zazpíval svůj nový singl, který tam měl včera premiéru, protože singl ještě není vydaný.Singl se jmenuje "People like you".
Tady jsou videa ze včerejška.Řekla bych, že lepší je to druhé video.Kdo má facebook a je právě přihlášen, může si to pustit:
Kdo nemá nebo není právě přihlášen, tak:

Záznamy - Facebook

18. září 2011 v 18:14 | Miss Ellenwood* |  Záznamy
13.zaří 2011
,,Poslechnete si a podporte kapelu Laiks - maji nove EP! Muzete si tam poslechnout i pisnicku kterou nahrala Hannah s jednim z clenu kapely! Laiks"
+ odkaz ZDE Officiální stránka kapely Laiks
13.září
,,Tesime se na vas uz v sobotu!"
+ odkaz ZDE
15.září
,,Opet v Praze:)"
17.září
,,Tesime se na vas DNES ve Fulneku:)"
18.září
,,Pro ty co nestihli prijit do Fulneku na koncert, mate moznost prijit i pristi sobotu do Litomeric! Tesime se na vas:)"
+ odkaz ZDE