Říjen 2011

Halloween :)

31. října 2011 v 19:34 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čavec.Tak co u vás 1. den školy? :).U mě tak napůl ok napůl nic moc, no.
Známky...:/.Dneska 2- z matiky, 3 z příroďáku a z češtiny.
Dneska jsme měli 2 hodiny matiky! :/.Místo dějáku.
No, stejně byla největší prča o příroďáku ;D.Vedle Kryštofa, no :D.Nejlepší prej mu řikám ,,Krokodýl šíronosý" a on:,,COŽE?! Šírovousý?!" A teď se začal tlemit, já tam měla záchvat smíchu ;DDD.
Nebo se tam takovou dobu vytahoval, že dostal z příroďáku jedničku.On prej:,,Joo, mám jedničku!" já řikám:,,Kolikrát to budeš ještě řikat?" a on:,,Dokud si to nezapamatuješ.", šprt jeden! :P.
Nebo o němčině mě uplně strašně hrabalo ;D:D.Učitelka nám řekla prostě ať na papírek uděláme čtverečky 4 x 4 a napíšem čísla od jedný do 20, tak já potichu takových hláskem:,,Bingo!" Žaneta s Natkou se tam vedle mě začali tak tlemit ! ;D.
No, po škole jsem si šla s mamkou něco koupit jakože od mamky k narozkám.
Koupila jsem si takovej luxusní kabátek nebo co to je :D.Ale je slabej, tak trochu.
A takovej pásek :)).Ale teď mě to mamka sebrala a dá mě to až zejtra, k narozkám, no :P.
Mimochodem dneska halloween, sice to není náš svátek, ale je to škoda ;), že ho neslavíme :).
Teď bych se měla šrotit zemák, ale nemám pr. s. tak se pořádně nemám z čeho učit, nemůžu ten pracák najít! ://.****a! :/.
Fondo-de-escritorio-halloween_large

I like you smile, I like you vibe...

30. října 2011 v 11:11 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj.Achjo už je zas ta neděle.Kdyby bylo aslespoň hezký počasí!
Zejtra zas školy a ve čtvrtek píšem čtvrtletní písemku z matiky! :/.
Včera večer jsem koukala na film, co dávali v TV "Jednou ano, třikrát možná."
Trošku to byla kravina, ale mě to bavilo ;D.Dneska musím "nějak" předat
Natce ještě účtenky, je jich 66, to by byla celkem ztráta ;).Ale
nemám je slepený :D.Tyjo ty prázdniny nějak moc utekly, my
už jsme s Valčou "nadávali", že už je pátek :D.Ale
tak aspoň, že mám v úterý narozky :).
Dokonalá písnička♥
A obrázek moje tapeta na mobilu :)

I love winter skating.

28. října 2011 v 20:56 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahojda :).
Jak jste se měli? Já teda super :).
Dopoledne jsem si tak nějak uklízela v pokoji.
Odpoledne jsem teda byla doma, ale večer jsem byla bruslit :).
Někdy ve čtvrt na 7 se pro mě stavila Valča a o půl 7 už jsme společně s Natkou byli na ledě :).
Bylo to fajn ;)♥.Jsem ráda, že jsem konečně po dlooouhý době bruslila.
Minulej rok jsem nebruslila ani jednou.Předminulej rok jo.Tyjo, ten můj držkopád :'D.
Neuměla jsem vůbec brzdit nic, ale kvůli tomu jsem se nenatáhla ;D.
Zejtra půjdem asi sbírat účtenky :).
Tyjo, ty prázdniny tak utekly, já nechci do školy! :/.
Tumblr_lfhwo1q0rd1qcn20ko1_500_large

Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom to poznali.

26. října 2011 v 20:25 | Miss Ellenwood* |  Diary
S tímhle citátem v nadpisu docela nesouhlasím, třeba mně je už teď jasný, že mládí je nejlepší část života :D.A stará ještě rozhodně nejsem! :D.No, jinak dneska jsme teda šli s Valčou sbírat účtenky do Lidlu.Byli jsme tam jen chvíli, páč to prodavačkám vadilo, že tam jsme, že prej otravujem zákazníky, přitom, my jim řekneme akorát "Děkujeme", oni nám to dávaj sami, když viděj, že v ruce máme účtenky.Tak jsme šli pryč.Volala nám Natka, jestli by jsme zašli k Markytě pro účtenky, který jsme nasbírali přes víkend s Terkou, tak jsme pro ně šli.Pak jsme se rozhodli, že půjdem do herny (školní klub).Stavili jsme se pro Lenku a šli jsme.Šli jsme nahoru, otevřeli jsme dveře do jedný místnosti, ty se zase okamžite z druhý strany zavřely :D.My jsme začali vymotávat ty účtenky (už byly slepený), ale trhalo se to od sebe.Šli jsme pro Dominika, kterej byl u počítačů.Ten nám okamžitě začal pomáhat, pak se tam zas z druhý strany otevřely dveře pak zase okamžitě zavřely, a pak zase otevřely :D, vyšel Tomáš, z vykulenejma očima a otevřenou pusu dokořán čuměl na tu dlouhou účtenku ;D.Pak na to šáhnul, kus se rozlepil, on řekl "Sorry" a zas za sebou radši rychle zavřel dveře :P:D.Ale tak nám to moc nevadilo, protože to bylo celý zamotaný a slepený jen tak ledabile.Pak holky chtělí jít ,,vyvolávat" duchy :D.Šli jsme do místnosti, kde nikdo nebyl, tam, kde jsme vlastně byli celou dobu, sedli jsme si na zem (:D), do tureckýho sudu a pokoušeli jsme se vyvolávat :D:D, jenže Lenka posraná :D musela mít otevřený oči, když jsme to "přivolali" tak Valča nechtíc hnula s židlí, obě se hrozně lekli, Lenka pištěla a utíkali na chodbu, já jsem sice taky utíkala, ale nevyděsila jsem se, páč jsem viděla, že to byla ona a pak jsme tam šli znova a byl pohnutej koš, tak Lenka zas posraná :D.Páč Valča řekla, jestli je tady má pohnout s košem ;D.Pak jsme vzali Lenky mobil a Valča začla pouštět Karla Gotta! ;'D.Nechápu, jak ho Lenka může mít na mobilu a to toho tolik od něj promazala :D.My se tam s váleli po zemi smíchy, když to pustila ;'D.Pak když jsme šli s Valčou do Lidlu, tak ta ženská, co na nás nadávala, nám řikala:,,Vy stojíte ještě venku? Není vám tam zima?" Přitom my už nesbírali účtenky venku, že jo ;D.No a ještě asi v sobotu půjdem sbírat a pak to u Natky nebo Natka slepí(me).A v pondělí nám to tam dodá nějakej známej Natky :).
Adorable-animal-cute-forgotten-gone-favim.com-188952_large
Ježiši to je krásný♥ hlavně v překladu.
"Slíbil si, že mě nikdy neopustíš.Kde teď jsi?"

I want also to America

25. října 2011 v 18:42 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj.
Včera jsem tak nějak večer v posteli o všem přemýšlela, ohledně blogu, honili se mi hlavou otázky typu jestli nemám mít jako tonhle blog jen něco jako autorskej, protože nepřinutím se dokopat přidat novinky o Noahovi a layouty už vůbec nejsou s Noahem.Ale nakonec jsem se rozhodla, že to nechám, tak jak to je, ale bude to tady ještě víc o mně.Jinak škola, no jde to.Včera z dějáku 4 ! :/.Dneska z fyziky 3-, což jsem vůbec nečekala! Páč jsem se už smířila s kulí.A jednička z ČJ.A matika taky nedopadne zle ;).Mimochodem mamka se svým přítelem pojedou za 14 dní, na 14 dní do Ameriky! Do střední Ameriky.Bude doma se mnou ségra.Bože ani nevíte jak moc bych chtěla jet taky, ale je to strašně drahý.Ale já bych chtěla jet do Jižní Ameriky, tam nejsou chudý, oni jedou na místo, skoro u Haiti ;).No, konečně tady máme podzimní prázky :].Ale jsou krátký ;D.Zejtra jdeme s Valčou sbírat ještě účtenky do lidlu :).Když jsem dneska přišla ze školy, šla jsem k doktorce s mamkou, kvůli tomu, že víc jak měsíc mám bodnutí od nějakýho hmyzu na levý ruce a pořád je to nateklý! Tak to musím mazat takovou mastičkou.Teď půjdu asi stáhnout nějaký písničky.Nebo něco.
Tyjo, tohle video mi uplně nahnalo slzy do očí a hodně.Prostě jsem pejskař ♥.

Nový rozhovor s Noahem!

24. října 2011 v 14:35 | Miss Ellenwood* |  Noah - rozhovory
Dnes byl v 10:50 vydán nový rozhovor s Noahem.Přečíst si ho můžete

Never mind, I'll find someone like you...

22. října 2011 v 20:36 | Miss Ellenwood* |  Diary
Never mind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you, too
Don't forget me, I beg
I remember you said
"Sometimes it lasts in love,
But sometimes it hurts instead"
Sometimes it lasts in love
But sometimes it hurts instead, yeah
Úžasná písnička ♥ a krásnej text.Teďka nějak často otravuju s písnička, že jo? :D.No, tak, co bych vám řekla.Dneska jsem se konečně viděla s Valčou, byla celej tejden nemocná, ale už je v poho :).Na nějakou tu hoďku jsme šli společně i s Marťasem k babičce.Jasně, že by jsme byli radši venku, ale oni tam museli jít ;), výhoda toho, že jsme sestřenky :).Zavřeli jsme se v pokoji a kecali jsme o všem možným.Po neděli bude mít Valča konečně net! :).Ale o tomhle blogu neví, a ani se nedozví, píšu sem kolikrát i to, co nechci, aby někdo věděl.Jinak plány na příští tejden.Pondělí - vén ♥, úterý - aerobik, středa, čtvrtek, pátek - ven, když jsou ty prázky! :P*♥ a v pátek bych chtěla i na večerko (bruslení) už konečně! :D:).Sobota, neděle - jasně ven :).A v úterý mám narozky :).

last FRIDAY night! :D

21. října 2011 v 18:56 | Miss Ellenwood* |  Diary
Neřešte nadpis, ten mě napadl jen kvůli tomu, že je pátek a já jak ráda píšu anglický názvy a ještě k tomu "písničkový" :D.Tak, čtvrteční promoce byla skvělá :) byla sranda.A bylo nás tam celkem dost.Aerobik jsem stihla, jakžtakž trénink s malejma, ale svůj v poho.Dneska jsme ve 3 vyrazili do Lidlu sbírat účtenky, jo, chcem vyhrát! :D.Hafo jsme jich nasbírali, jsme se tam hádali (ze srandy) z klukama z Resslovky! :D:P.My jsme se tam pořád předbíhali, aby tu účtenku dali nám a tak a jednu dlouhou jsme jim šlohli :D.Nejlepší bylo...tam šel náš třídní a ty kluci na něj:,,Dobrý den, prosím vás nedal by jste nám účtenku?" A on, že nemá a my jsme se tam k němu nasáčkovali a jen:,,Dobrý pane učiteli." Takový vysmátý :D.A on tam byl s dvěma ženskejma, tak jsme koukali, že tu účtenku jejich začali řešit, tak jsem se schválně otočila, aby to nebylo trapný :D.A za chvíli na mě učitel:,,Kamčo." A měli jsme další účtenku :).Ty kluci prej:,,Tyjo, to si děláte srandu.Tak když je to váš učitel." a my:,,Ještě k tomu třídní!" :DD.My tam byli až do 6 ;D.Takže 3 hoďky, ale stálo to za to :D.
Lol! :DDDD já k tomu zrovna našla v galerii obrázek k tomu nadpisu ;'D.

I can be though, I can be strong but with you,..

19. října 2011 v 15:19 | Miss Ellenwood* |  Diary
Á, miluju tu písničku! :))*♥.(Wish you were here by: Avril) Ani nevíte jak moc :P*.Sice je to smutná písnička, ale nádherná♥.No, jinak.Od neděle jsem nenapsala.No, pondělek..celej den jsem se šrotila, byla jsem z toho pěkně unavená, i když v posledních dnech vůbec nemůžu spát, když jdu do školy :/ a v noci se probouzím, nechápu to.Jinak včera jsem dostala z matiky 1-! :).A proč 1- ? Protože jsem nenapsala do výsledku před daný číslo minus! :D:/.Jinak zemák nedopadl taky zrovna dobře..2- a 3, dostávali jsme totiž 2 známky.Mimochodem zejtra nejdu do školy.Ségruš má promoci :), kdo neví, co to je, tak to je to, že ségra udělala vysokou školu a je bakalářka :).A zejtra tam jako celá rodina jedem ;).A na aerobik půjdu, to už budem zpátky.Dneska jsme byli se školou zas na plavání.Takže OK.První jsme museli plavat za sebou sedmačky (my) a šesťačky 6 bazénů.A pak ještě po dvojících na čas jeden bazén (ale jen tam, zpátky už ne).Pak jsme museli jít všichni do malýho a dneska jsme měli volno dýl :P.První jsme hráli vybiku, ale pak tam přišli i kluci, takže byla sranda.Oni po nás začali něco házet a už to bylo :D.V baz=ně jsme byli hodinu a pak jsme se museli vracet do školy na poslední hodinu na Člověk a svět prací :/.To byla nuda.Ona tam něco vykládala a ptala se nás, já si tam je tajně malovala :D.Potom nám učitelka dala do takovejch misek do skupinek mokrou hlínu a jeden ze skupinky se musel obětovat a vzít to do ruky a udělat z toho kuličku, pak váleček a ztočit to do kroužku a to bylo všechno! :D.Divný pěstitelky :D.Obětovala se Natka S. ;D.

SUNday

16. října 2011 v 10:17 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauvec.
Tak jak jste si užili víkend? Já nic moc, no.
Pátek s Valčou, ale nemohla nemohla jít ven, tak jsme byli u ní nebo šli např. k babičce a tak to nějak oblítávat.Včera jsme jeli k Valči tátoj, ten nám tam vysvětloval fyziku.Chápu, ale plete se mně to stejně, budu se na to muset ještě podívat.Jako ten učiltel je úplně vygumovanej.My jsme se ještě neučili dělit zlomky a on nám na tabuli píše svoje výsledky ve výsledku dělení zlomkama a my akorát opisujem.Doufám, že to v tý úterní písemce nebude.Doufám, že si ještě pak vzpomenu, jak, že se to dělá :D.A taky se musím snažit v tý matice.Jenže když já tu matiku chápu, naprosto! Ale při písemce dělám úplně totálně zbytečný chyby např. zapomenu, že, když tam je třeba -7 + (-60), tak, že to mám sečist a né odčítat.Nebo zapomenu dát před 7 mínus, když tam má bejt nebo naopak.A kvůli takovejm kravinám dostávám 4.Nevím, jak bude tenhle tejden stíhat, ale tak přežít tenhle tejden, pak víkend pak pondělí, úterý do školy a pak už né :).

Dopr..!

14. října 2011 v 14:35 | Miss Ellenwood* |  Graphic
Čus.Máte se? No, já tak...no, ujde to ;).Škola hrůza! Z matiky mám už 3. čtyřku! :( jinak mám z matiky dvojky.Mamka to ještě neví, ale každou chvíli se to dozví, tak se modlím, abych mohla jít ven, kdybych se tu nějakou dobu neukázala bude to buď tím, že nemůžu na pc nebo tím, že se musím učit.A ještě jsem dostala za 4 z příroďáku, dneska :/.Ale dneska jsme psali znova a to budu mít jedničku :).Ale bída :(.Musím sem začít chodít míň, jsem tu denně, i když nepíšu pořád články.No už nevím, co psát, doufám, že se staví Valča, abych mohla ven a tu 4 bych mamce mohla říct až po telefonu ;D.Dneska byla sranda o anglině, seděla jsem s Natkou S. malovali jsme takovej plánek, podle anglickou řečí napsanýho plánku.Já tam namalovala stůl s židlí aneb Desk with a chair (: a ona prej:,,Co to je?" Se začla tlemit, já taky uplně nemohla, jsme obě skoro brečeli smíchy, i když někdo by asi vrtěl hlavou, proč se tomu smějem, protože jsem to tam i nechala, páč to nebylo tak hrozný ;D.Nebo na občanku domácí úkol.Jsme museli napsat několik vět o naší rodině a postupně jsme chodili k tabuli a my jsme to měli mít napsaný v erbu, kterej jsme měli namalovat, ale já ho tam nenamalovala, protože jsem myslela, že tam nemá bejt.A tak jsem ho chtěla, akorát malej namalovat pod to, ale nevedl se mně, a tak jsem to vygumovala a tam takový mapy od tý tužky ;D.Učitel si tam z toho dělal prdel, já tam u tabule nemohla :DD on na mě třeba prej:,,Kamilo, ty seš fantastickej člověk, normálně." A tlemil se ;DDD a já ještě víc :D.A to ještě k tomu říďa! :D.Na ČJ sem měla bejt zkoušená, ale dneska nezkoušela naštěstí ! :).A nejlepší byl stejně tělák :).Hráli jsme vybiku na krále.1. hru jsme tam zbyli jen já a Lída a nevybili nás :P, 2.hru jsem už byla vybitá, ale neprávem.Protože Kája neměla nabito a vybila mě.A učiteli tvrdila, že nabito měla a ten jí to uvěřil, já popravdě jsem nevěděla, ale Valča řikala, že nabito neměla, že to viděla.Tyjo, ale já byla uplně udejchaná, rudá :D.Ale hrozně mně to baví, protože mně vždycky nikdo nemůže vybít a už jsou uplně nasraný všichni ;D.Tak já jdu, ahoj :).

Tuesday, Dienstag aneb Úterý! :)

11. října 2011 v 19:58 | Miss Ellenwood* |  Diary
To je hrozný, angličtina a němčina se mně prostě plete dohromady.Němčinářka ukáže na jedničku a větší naší třídy řekne "One".Stejně mám anglinu radši :P.Prostě když se začneš první učit angličtinu, tak ti bude bližší, teda aspoň u mně to tak je.Ale z Němčiny jedem docela dost rychle.První pozdravy jako "Guten Tag" potom čísla jako "Eins, zwei, drei, vier" až "Zwanzig" a po desítkách do 100 a teď se učíme barvy.Jo a ještě jsme se učili dny v týdnu.No jináč.Dneska jsem dostala z fyziky 3.A psali jsme z matiky a ze zemáku.Matika dopadne na 1- a zemáku se bojím :((.No, dneska jsem byla na aerobiku.Na přecvičování prcků v pohodě.A náš trénink ještě lepší :)).Jelikož učitelka je nějak nachcípaná, že sotva mluví, tak jsme dneska jenom hráli hry.No, když nepočítám tu naší rozcvičku a to jsme přecvičovali my "Tři sestry" ;DD Já, Natka a Léňa.To byla teda rozcvička ;D.Mimochodem máme novou telku :).Plazmovku - obří ;).Nevím kolik cenťáků, ale hodně ;D.Já už chci sakra zejtra hezký počasí!!! Chci ven, chápete to tam nahoře? :D.Asi né :P.Už nevím, co bych napsala, ale tak klidně napište do komentů něco vy :), co u vás novýho? (:.

I want summer again!

10. října 2011 v 15:37 | Miss Ellenwood* |  Diary
Achjo, já chci znova léto! Z dvouch jedinných důvodů, chci teplo! Né, to počasí, co vidím, když se kouknu z okna! A chci prázdiny! Né, tu blbou školu.Známky sice ujdou, ale i tak mně to nebaví, pořád píšem nebo učitelé zkoušej! Dneska jsem dostala 2 dvojky z ČJ.A psali jsme z příroďáku a toho se bojím! Chtěli jsme si radit, jako celá řada (já, Valča, Kája, Natka, Kryštof), dobře Filipa by jsme vynechali ;D, ten o ničem ani nevěděl.Jenže to bylo rozdělený na A a B :/.Já byla A a měla jsem strunatce a věděla jsem toho minimálně, takže jsem dost typovala :/.A ty co měli Béčko, psali z paryb a kruhoústých.Jako my jsme to měli těžší a příště si to prohodíme :/.No, budu se muset jít učit na matiku a taky na zemák.Mimochodem v pátek nebo kdy to bylo jsem se naučila dělat videa z obrázků...různě ty přechody titulky atd. :).+ třeba přidat hudbu, je to boží :)).Jináč chtěla bych změnit design, sice tenhle tady není dlouho, ale chci sem dát podzimní ;).Ale až za pár dní.Ten bych tady nechala asi aspoň až do půlky listopadu nebo až do konce listopadu, podle toho, kdy bude sněžit a pak chci na prosinec vánoční a zimní ;).A podzimní bych chtěla asi z tohohle obrázku, ale nevím jestli bych to měla nechat takhle blikat nebo jen jako s tím nápisem.Nebo bez? :).Poraďte ;).
NEKOPÍROVAT !!! ↓

Face 2 face s Noahem

9. října 2011 v 14:21 | Miss Ellenwood* |  Noah - videa a songy
Konečně přidávám záznam z Face 2 face na óčku s Noahem! :).
Záznam ZDE!

Hnusný počasí.

9. října 2011 v 10:47 | Miss Ellenwood* |  Diary
Tyjo, od pátka až do neděle pořád hnusný počasí, co dělat v tomhle hnusu? Jsem celej víkend zalezlá doma :/.Doufám, že se to tenhle tejden vylepší :/.Víkend zas utekl jako voda, i když bylo hnusně.Zejtra zas do školy, grr.Musím si udělat úkoly a připravit se, ale teď se k tomu ještě nedokopu.Momentálně poslouchám písničky a samozřejmě jsem tady.Asi to pak vypnu a půjdu se dívat na TV, jestli teda budou něco dávat.Těším se večer na ČSMT, teda jestli mě na to máme nechá dívat! :/.Proč musíme mít sakra jen jednu TV? :D.Budu si to muset natočit :P.No, koukám, že v listopadu bude mít tenhle blog už třičtvrtě roku, no nic, přijela ségra, tak já jdu, pá :).

na krasna.cz píšou o Noahově novém singlu

9. října 2011 v 10:32 | Miss Ellenwood* |  Noah - novinky
Jak už jsem psala, Noah má nový singl, ale bohužel ještě není vydán.
ZDE si o tom můžete přečíst.

Hurá, víkend!

7. října 2011 v 19:26 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauvec.
Konečně je tady pátek! :))).Škola ok - 2 z ČJ.Pohádala jsem se s Valčou.Teď už spolu mluvíme, ale prostě...jsem ráda, že jsem ji řekla, to, co jsem chtěla a teď už se nebudu chovat jak husa, když ona pískne já poběžím, netočí se všechno jen kolem JEJÍHO života! Jenže ona si nedokáže přihnat chybu, ještě jednou se ke mně takhle bude chovat, končím s ní! Jenže nejhorší je, že ona má všechny omotaný kolem prstu a když je proti mě je to nesnesitelná k*avka.A hlavně, když s ní nebudu kámošit, tak tam prostě nebudu mít nikoho.Možná tak Natku K..No nic.Dneska se chci koukat na fotbal Plzeň a Barcelona, to asi nedáme ;D, ale fandím Česku ;).Zejtra doufám, že odpoledne nebude taková zima :/ jako dneska.Půjdu si stáhnout nějaký písničky a pak se jít koukal na ten fucal ;).

Sorry!

6. října 2011 v 19:12 | Miss Ellenwood* |  Diary
Prosím omluvte trochu mojí neaktivitu a neobíhání affs.
Ale docela dost nestíhám...škola, znáte to.
A když je víkend, tak si ho snažím užít venku, to
doufám chápete.Dneska aerobik od půl 4 do půl 7.
Takže jsem dorazila před chvílí teprv domů.
Zejtra naštěstí z ničeho nepíšem, jen z matiky.
ale budu se muset ještě mrknout na příroďák a možná
ještě na něco, kdyby zkoušeli.No, jináč známky.
Dneska z matiky za 2 ! :).A test z ČJ.Dneska jsme psali
a to se bojím, i když mi Čeština jde už vím o
3 chybách :/.Zejtra nevím jestli tu budu,
ale nejspíš ne.No, když Valča půjde na házenou,
tak tu budu asi, ale když nepůjde, tak
budem spolu venku.A večer by jsem jí chtěla
vytáhnout na brusko, ale jestli bude moc :/.
Tak papa ♥ :).

Ahoj.

4. října 2011 v 20:14 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj.
Máte se? Já dneska utahaně.Ve škole nic moc.Psali jsme z fyziky, tak snad budu mít nejhorší známku za 3.Aerobik v poho, no, né doslova ;D.A zejtra hodinovka plavání se školou :/.Miluju plavání, ale tohle je hrůza! :/.A ještě píšu z matiky, tak snad to dobře dopadne, no nic, já už musím jít, dobrou noc :).

Sun, sun, sun! I want...

2. října 2011 v 10:09 | Miss Ellenwood* |  Diary
Ahoj :).
Jak jste si užili víkend? Já suprově.Včejerejší vejlet byl skvělej, ale byla jsem totálně vyřízená.Přijeli jsme až někdy ve třičtrvtě na 9 večer a odjezd byl v 8 ráno.130 km autem do Adršpachu! Ráno jsem se nacpala, tak jsem to cestou vyhodila ;D.Někdy po 100 km jízdy autem.Pak asi 7 km pěšky v Adršpachu nebo já nevím kolik.Pak jsme jeli na oběd do resaurace.A potom jsme jeli na nějakou hvězdu ;D byla na nějakým kostelíčku a vedle restaurace, nevěděli jsme, co to pořádně je.A taky jsme šli v takovým bludišti, taky mezi skálama :).Cesta domů trvala asi 2 a čtvrt hodiny, utrpení.Když jsme přijeli já byla fakt už...jsem prostě nemohla.Lehla jsem a spala.Bejvala bych spala ještě teď, ale to bych zas neusla večer.A navíc sem chtěla jít sem a udělat si úkoly a ven! :P.Takže užívejte neděle :).