Prosinec 2011

I want ski!

26. prosince 2011 v 16:37 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauky.Tak co jste dostali Jéžiška?:).
Já jsem s dárky spokojená a moc.Dostala jsem:
Novej mobil(samsung-dotykáč), obal na mobil, hadry(mikinu,triko,vestu-vybírala jsem si sama;D),voňavku(Precious moments),kosmetiku(Clean&Clear:D),knížky,Colafit(takovej lék na klouby,od ségrušy ;D) a pepřák! :D.
A od taťky mám ještě dostat noťas :D.A co jste dostali teda vy?:).
Jináč včera u nás spala Valča po delší době, takže jsme si to u nás užili;).Velmi nám s Valoušem hrabalo ;D.Spolu se my neumíme nudit ;D.

Štědrý den! :)

24. prosince 2011 v 14:39 | Miss Ellenwood* |  Diary
Pamatuju, jak úžasnej byl pro mě tenhle den, když mi bylo tak 5.Milovala jsem tento den nade všechny dny, stejně jako všechny děti.To jsem ještě tak z poloviny věřila na Ježíška ;D.Vzpomínám, jak jsme šli s bráchou do koupelny, ségra s mamkou mezitím zazvonili za Ježíška zvonečkem, mamka zavolala, že máme jít a my šli jíst.Já večeři nikdy nedojedla :D.Pak všichni až na mě :D pomáhali mejt nádobí, aby jsme mohli za dárkama :D.Panečku, to byly časy, letos mi ani nepřijde, že nějaký Vánoce jsou, vím o 3 dárkách, který jsem si sama vybrala a ještě noťas dostanu, ale až po Vánocích :/:D.Ale stejně bylo vždycky úžasný, když jsme byli v podstatě všichni pohromadě na Štědrý den! ♥ Ségra, mamka, brácha a já :).S bráchou jsme strojili stromeček, to jsem byla ještě taková rozmazlená "Kamilka" :D.A na ségru jsme vždycky museli čekat, když jsme už seděli u stolu a ona se pořád ještě "čančala" :D.Máme to "všechno" natočený na kazetě, nemůžu se vidět jak jsem byla rozmazlená ;D:P.Chci, aby mi bylo znovu 5! :).Kdy ségře v tu dobu bylo 19 a bráchoj 12!:))*A letos? Budem jen já, mamka, mamky přítel a brácha, kterej po večeři odejde ;), teda až si rozbali těch jeho pár dárků :D.
No, to je jedno a jak se mám dneska? Jde to, sice jsem se dneska šíleně hádala s Valčou, ale už jsme zas v poho ;).Jináč včera jsem byla na brusku s Lenkou, bylo to bestovní, i když jsem se bála chvíli jet bez toho, aniž bych se neotočila a stejně to nepomohlo ;D.Proč musej bejt zrovna ty 2, co mě pruděj hokejisti?! :D.Jedu, jedu z ničehonic mám nečí ruce na zádech a aniž bych se hejbala, jedu šílenou rychlostí a na závěr to se mnou Mates napálil do mantinelu, au! :D.To mi naštěstí udělal jen 1! Když mě vezl pak několikrát znova, tak jsem ho prosila, aby mi to už nedělal a poslech! :D.Nebo do mě občas strčil jinej blbeček :D.Nejlepší když mě Mates chytnul a začal se okolo mě točit, abych spadla a já to vybrala ;DD, tak řek Fandoj a to už jsem byla na zemi :/:D.A jen, co jsem vlezla na led, tak mě vzali čepici :/:D.Jakobych to nečekala :D.Tak jsem si jí šla uklidit.Jo a tohle je od Šárinky :).↓ Děkuji :-*:)
Jo a všem přeji šťastný a veselý Vánoce! :)

Václav Havel

22. prosince 2011 v 14:58 | Miss Ellenwood*
Obvykle nikdy nepíšu na téma týdne, ale jelikož jsem chtěla napsat do rubriky Diary trošku o tomto tématu, tak jsem si řekla, proč to nenapsat sem, když jsem si všimla, že je téma na "Václav Havel".

Je mi líto, že zemřel, ale řekla bych, že ten smutek je až přehnanej.Teda alespoň u nás.Včera ani dnes jsme kvůli smrti tohoto člověka o přestávkách hrát žádný stolní nebo i normální hry.Né, že bych je hrála, takhle já přestávky netrávím, ale přijde mi to moc.Včera jsme měli plaveckou soutěž, ředitel řikal, že uvažovali u zrušení, ale, že už to plánovali dlouho a byla by to škoda, tak to nezrušili.A zase je to jen kvůli tomu, že Havel zemřel.Jak jsem už napsala je mi ho líto, byla to osobnost, která se nerodí jen tak.Řeknu vám, vím o něm daleko víc než před jeho smrtí, dřív jsem věděla jen to, že je to náš bývalý prezident.Ale teď...Kdo ví, jak by to tu vypadalo na tom našem světě dnes, kdyby Václav Havel neudělal nic z toho, čím se "proslavil".Byl to velmi statečný člověk, který si šel za svým cílem.A jelikož za komunistů byla hrozná doba, byl kvůli svému názoru i ve vězení a to je už moc.Kvůli tomu si zničil zdraví, jinak by byl ještě naživu.Jiný člověk, který by byl stejně nemocný jako Havel, by to nepřežil už dávno, není to tím, že by byl Havel nějak statečný, ale je to tím, že je to bývalý prezident, kterému dávají ty nejlepší medicíny, ale neřikám, že to je špatně ;).Jeho poslední manželku Dagmar, strašně nesnáším, kvůli tomu, jak se k němu chovala, vzala si ho jen pro peníze, to je dokázaný.No, dalo by se říct, kdyby nebylo Havla, nemohla bych tento článek ani možná napsat.Protože dřív by se nic takového nestalo, že by někdo mohl někam napsat, či říct svůj názor.Toť je můj názor.Odpočívej v pokoji, Václave Havle!

Christina Perri - Jar of hearts

16. prosince 2011 v 19:04 | Miss Ellenwood* |  Diary
Neuvěřitelná písnička :] ♥

I want snow!

15. prosince 2011 v 21:33 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauky.Tak v úterý jsem nešla na aerobik, místo toho do kina na rozbřesk.Ale jaká spravedlnost?! Zamluvili jsme si přes net 4 místa.Když jsme tam řekli, na jaký jméno to je, řekli nám akorát:,,Takovýhle jméno tam vůbec není." Tak jsme dobu čekali, snažili se to nějak vyřešit.Pak jsme čekali, jestli nezbydou nějaký místa.Zbyli...ale jen 2, takže já a Žaneta jsme šli domů.Byla jsem maximálně zklamaná, strašně jsem se na to těšila.Doma jsem to obrečela, nešla jsem kvůli tomu ani na aerobik, sice nás bylo víc, ale všichni ostatní to z aerobiku viděli! :(.Kdybych tenhle článek napsala už v úterý bylo by tady 50 brečících smajlů.Dneska zas na aerobiku, byli jsme celkem slušně seřvaný, kvůli tomu, že nás omlouvala Natky mamka a né my.Takže se učitelka zlobila.Před aerobikem jsem šla koupit nějaký dárky holkám ze třídy k Vánocům.Koupila jsem jen 3 "prkotiny", který dohromady stáli 60 Kč.Čelenka, náušky a lak na nehty.Ještě mám necelou stovku na dárky.Do školy dávám jen 4 nebo 5 holkám, takže pohodička, nechci dávat víc holkám, to mi stačí.A ještě na aerobik do losování něco ,,vtipného", nenapadá vás, co mám koupit? Jo a ještě musím něco mamče koupit.
...Sakra, já chci sníh! Ve škole máme Vánoční výzdobu, stromeček, kterej jsme včera místo ČSP strojili;).Sice jsme se u toho tak nějak hádali.Já, Valča, Žaneta, Lenka proti Natce S., Terce, Kátě.Ale už se bavíme normálně.Když ona o nás Natka S. řekne, že jsme pizdy, tak jako co.
No, známky celkem ujdou.Nejhorší v úterý o češtině, máme učitelku, kterou ze srdce nenávidím! ;).Přečte nějakej příběh z Bible, dočte ho a zeptá se Káji, co si o tom myslí, ta mlčí, pošle jí za dveře ať si to tam rozmyslí.Mezitím se zeptá mě.Já mlčím, ona, že máme času dost, začne listovat v bili, takový trapný ticho.Nic ze mě nevylezlo, přijde Kája, tak se ptá jí, ta něco řekla a pak se ptá zase mě.Napsala si na papírek žáky, který se na tu její otázku hlásili a ostatním řekla:,,Přijďte na 2.hod. budete po škole" Tak víc jak polovina třídy. Skoro všichni kluci se na něco vymluvili, takže jsme tam přišli jen my holky a Ládin.Nakonec měla nějaký jednání, takže jsme šli domů, ale řikala, že nás čeká trest ;).A stejně nic.Jináč zejtra na brusko večer♥:)* a možná nakupovat dárky.Mimochodem doma už máme stromek, takže ok.Mamka je teď nemocnici, kvůli nohám, neřešte proč ;).Kvůli kloubu u palce ;).A já jdu spát, dobrou.

I want...YOU!

10. prosince 2011 v 20:11 | Miss Ellenwood* |  Diary
Tumblr_luva0k6nds1qcati7o1_500_large
Jak se máte všici? Líbí se vám design? Mně celkem jo, i když je to už asi 4. design, kterej je vyrobenej stejným způsobem - 4 okýnka, 4 obrázky na jedno téma ;).Ale snad to tolik nevadí.Jak si užíváte víkend? Já celkem fajn.Včera večer na brusku super ;).I když ta Žaneta mně už leze na nervy, denně mi nějakou chvilku přijde jak bez mozku a né jen mě a samozřejmě jí to hned řeknu nebo řeknes, protože to je pako.No nic, to by jste ji museli znát.Z ničeho nic ke mně přijde a zezadu mně začně škrtit ze srandy, venku fluše jak kluk.No a mrtě bylo, když jsme byli po brusku u Valči v baráku ve vchodě, chvíli jsme kecali.Valča začla nahrávat...jen zvuk..Takový Žaneta a já jsme začli Ž.:Valča je debil, Valča je debil,.. a já:,,Valča není debil, Valča není debil,.. :DD a Valča se jen tlemila :DD.A Ž. začla Kamča je debil a já zas Žaneta je největší debil na světě ;D nebo mi řikala, že sem pihatka a já:,,No tak já mám jednu pihu a jsem pihatka, dobrý no.." :DD Debil, no ;D.No dost Žanety.Na brusku teda v poho, Mates do nás strčil taky jen jednou, takže v poho.Byla prča ;).Dneska jsem byla odpoledne u Valči.Šli jsme ven.Po delší době se ke mně zas chovala jak k nejlepší kamarádce.Ani nechtěla jít pro Žanetu, i když mně na facu psala, že asi ven nepůjde.Šli jsme na hřiště.Byl tam F. s Macikem.Hráli jsme fotbal, i když já spíš prostě jen se pokoušela se trefit do míče a do brány :D a nezašpinit se u toho ;D.Bylo mokro.Šli jsme k babče..cestou Valča tahala na zádech Marťu a já Macka (Marcelu) :D, ta mi dala zabrat ;D.I když mi za to slíbila, že na mě bude hodná a byla! :D;).V lidlu jsme si koupili enerdžáky :D.Martínek (6-tiletej bratránek) byl dneska na mě taky nějak podezřele hodnej ;D ani mě nemlátil, jenom venku trochu ze srandy strkal :D a u Valči mně akorát obejmul :D:).Fotbalista jeden :).Zejtra jednou mamka zas do Prahy, ale já jet nechci, budu radši ven ;P.A ještě bez Žanety! Jsem nejšťastnější! :P.Jenom pěkně s Valčou:).Dneska mi zas tvrdila jak jsem její nej kámoška.A ve škole s Žanetou to zas bude..o výtvarce bude sedět u ní, už to vidím! :/.(viz. článek pod tímhle).Mimochodem v úterý jdu do kina na rozbřesk! :) Juhů.Místo aerobiku ;D.

Why?!

7. prosince 2011 v 20:04 | Miss Ellenwood* |  Diary
Crying%252beye_large
Čauky.Mám náladu celkem pod psa, ale už je to lepší.I když to, že se teď musím šprtat děják, naučit se něco přes 3 stránky z malýho sešitu mi moc nepomáhá :(.A proč jsem vůbec naštvaná? Už nemám nejlepší kamarádku ;/.Byla to Valča, teď už žádnou nemám! Ale já ji nechápu, sice už mi to je jasný delší dobu jenže to se nedá! A proč se to vůbec stalo? Zkrátka mně zradila, zahodila za hlavu těch 12 let, co jsme tady, co jsme trávili všechen čas jenom spolu a vyměnila mě za Žanetu, což nemůže nikdo, ale opravdu nikdo pochopit.Já už toho mám, ale dost.Když jsme jen já s Valčou spolu, strašně mi tvrdí, že jsem její nej kámoška, ve škole za mýma ,,zádama" tvrdí Ž., že je její nej kámoška a já nebudu jak ta pitomá Lenka, která bude mít Valču pořád za nejlepší kámošku, i když ona má někoho jinýho, já prostě ne a toho se V. bojí, proto mi řiká, že mně má za nej kámošku.No, a když jsme všichni 3 nebo je nás víc, tak o tom ani nechce mluvit, a když už, tak řekne Žanetu, a pak mi opět tvrdí, to, co vždycky.Jenže mně by to nevadilo, jenže když si vzpomenu, co všechno jsme spolu zažili...to chození po venku, ty výtlemy, ty zážitky, ty fotky naše, ty naše ,,oblíbený věci" (to pochopí jen ona), to naše ,,pomlouvání" a řešení všeho! To naše špekulování, když si na to vzpomenu, tak skoro brečím, stejně jako teď! :'(.NEchci tohle všechno jen tak zahodit, tohle s nikým nezažiju! Valče je 12 a známe se od tý doby, co se narodila! Jakto? Jsme sestřenky a to je ještě horší ta situace.Od tý jsme doby BF :'(.Ale tohle nikdo nepochopí a já nepochopím, jak mně dokázala takhle zradit, já bych jí nevyměnila za NIKOHO a ona mě za blbou Žanetu! :(.Chtěla jsem napsat i veselejší věci, třeba jaký byli čerti, ale to napíšu až budu mít lepší náladu, prostě jsem se musela vypsat.Achjo! Já vím jsem trapka..

Prague <3

5. prosince 2011 v 16:43 | Miss Ellenwood* |  Diary
317309_298326393535575_224388840929331_1051281_2052654524_n_large
Čauky.Jak jste si užili vejkend? :).Já suprově, akorát strašně utekl.
V pátek - večerko, brusko.Jako vždycky bylo dobrý, ale teďka nic moc.Byli jsme s Valčou a s Lenkou.V sobotu jsem byla v Praze, od rána až do večera :).Co jsem tam dělala? Jeli jsme se podívat na stromeček a tak nějak "okouknout" Prágl.Prvně jsme šli na nějakou výstavu hraček, kravina ;DD.Pak jsme byli na Karlově mostě pak jsme šli na oběd.Potom jsme šli na nějakej hrad nebo tak nějak.Projeli jsme se metrem.Na Staromák, na ten stromek :).Koukli jsme se po krámech ;).Koupila jsem si tričko, ale dostanu ho až k Vánocům.Je to bílý triko s krátkým rukávem a s nápisem ,,I ♥ Prague" :P.Pak jsme šli do New Yorkeru, tam jsem si nic nekoupila, ale mamka jo.S Pájou jsme tam jezdili pořád nahoru a dolu po eskalátorech ;D.A potkala jsem tam Áďu K. :)).No a neděle nic moc, no.Dnešek docela šel.Ve škole to šlo, akorát jsme měli 2 hodiny ČJ místo matiky! :/ grr! Radši 2 hoďky matiku než češtiny! :P.A ještě jsme obě dvě hodiny z ČJ psali! Tyjo.Není to třeba, že by jsme zlobili, vůbec ne, to bylo jen tak :P:/.Pak jsme ještě psali z dějáku, jenže já se učila něco jinýho takže budu mít tak 3- a to jsem si napsala tahák a měla ho v penále, jenže on učitel stál pořád u naší řady a pořád na mě koukal, takže jsem opsala jen něco :/ a něco jsem i věděla.Lída a Lenka měli taky tahák ;D.A ještě jsme psali z něminy, ale to bude tak 1 ! :).Nebo nejlepší o přestávce jsme šli do první třídy, Valča tam má bráchu, ale on ve třídě nebyl, ale my jsme se tam zdržovali.Jeden kluk tam za náma pořád lítal a chtěl nás objímat, my jsme před ním zdrhali ;D a pak ještě jeden mluvil o tom, že prej my líbáme všechno a hlavně skříňky, nechápala jsem, co to blábolil ;D.A pak na nás furt pusinku, takže chtěl i ten druhej ;DD a ten druhej prej na nás furt "miluju vás!" ;'DD, kam ty děti dneska spějou! :D.Nebo se na někoho podívám a on mi odpoví "Co ti je" nebo "Co je?".To jsou tak drzí děti, toto.My jako malí by jsme si to nedovolili :P.Mimochodem asi budu muset začít nakupovat dárky na vánoce, rodičům a tak půjdem koupit společně s holkama, ale holkám a na aerobik? Musím sama! :/:D.A když mám aerobik tak to nestihnu, grr! :D.Jo a dneska mikuláš, skoro za hoďku jdem ven, jupí! :)

I love the world!

2. prosince 2011 v 14:38 | Miss Ellenwood* |  Diary
X_f369e5bb_large
Tak skoro po tejdnu píšu ;).Tejden docela utekl.Ve škole jsem naposled dostala 1 z matiky, takže pro mě uplně posvícení! :D.Ale dneska jsme psali a to vidím mezi 4 a 5, no, takže "super" ;D.Mimochodem na aerobiku máme za úkol já, Natka a Léňa vymyslet sestavu malejm dětem :*, jsme nejvíc šťastný :).No, zpět ke škole, nevím sice jakej to byl den, ale..;'D.Jelikož my všichni ze třídy strašně "milujeme" češtinu a ještě když se nás úča ptá na tak primitivní otázky a my se nehlásíme ;D, tak z nás učitelka šílí.Minule zas někdo něco nevěděl, ona otevřela dveře z třídy, šla na chodbu a jen jsme slyšeli takový:,,Ááááh", my jsme se na sebe tak podívali ;DD a úča se hned vrátila :D:D.Nebo ve středu o pěstitelkách taky byla prča, Filip zalejval kytky ve třídy ve který jsme byli, tak tam jsou na příroďák takový vycpaný zvířata - ptáci a on tam chceš napít? Nebo nechtíc místo do kytky lil tu vodu vedle a jednu malou kytku tam přelil ;'D, no my se tam tlemili :D.Včera jsem byla na ae. když jsme byli na tréninku prcků, tak tam byla Valča s Žanetou (byli dole na fotbale s bráchou), koukali tam na nás, tak pak jsme museli jít cvičit na chodbu, tak oni šli dolů a Žaneta začala dělat jakože čerta a já na 3-letou Nikolku, bojíš se? A ona ne.Za chvíli to dělali zas, tak jsem se jí zas zeptala a ona, že jo, chuděra :/:D:*.No a dneska jsme měli ve škole čerty :D.Deváťáci ;).Přišli k nám na 3.hoďku na ČJ, i když už na příroďák u nás ťukali, ale úča řekla ať přijdou na další hod. Andělové nám dávali bonbony ;D.Čertů jsem se tentokrát ani trochu nebála ;D, jsem na ty masky zvyklá a hlavně už nejsem malá.Tak tam chodili, Denisa R. byla za čerta a měla masku, tak jsem na ni koukala, ona na mě taky, tak mě zamazala, takový 3 prsty na tváři :D a schodila mi otevřenej penál s učením! :/ :D.Pak jsme se šli s nima vyfotit, učitelka na mě, sedni si na tady na čerta, tak já si řikám, ježiš já si budu sedat na nějakýho deváťáka až když jsem si sedla mi došlo, že to je Denča! :D:).Těším se docela na tu fotku :).Čerti vydařený, ale víc jsem se bála, když byli za dveřma a zvonili a bušili a lítali, než když byli ve třídě ;D.
A dneska na brusko!♥:).
Mimochodem chystám novej zimní a vánoční design! :).Chci i padací sníh, akorát nevím jaká to je stránka, nevíte?