I want snow!

15. prosince 2011 v 21:33 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauky.Tak v úterý jsem nešla na aerobik, místo toho do kina na rozbřesk.Ale jaká spravedlnost?! Zamluvili jsme si přes net 4 místa.Když jsme tam řekli, na jaký jméno to je, řekli nám akorát:,,Takovýhle jméno tam vůbec není." Tak jsme dobu čekali, snažili se to nějak vyřešit.Pak jsme čekali, jestli nezbydou nějaký místa.Zbyli...ale jen 2, takže já a Žaneta jsme šli domů.Byla jsem maximálně zklamaná, strašně jsem se na to těšila.Doma jsem to obrečela, nešla jsem kvůli tomu ani na aerobik, sice nás bylo víc, ale všichni ostatní to z aerobiku viděli! :(.Kdybych tenhle článek napsala už v úterý bylo by tady 50 brečících smajlů.Dneska zas na aerobiku, byli jsme celkem slušně seřvaný, kvůli tomu, že nás omlouvala Natky mamka a né my.Takže se učitelka zlobila.Před aerobikem jsem šla koupit nějaký dárky holkám ze třídy k Vánocům.Koupila jsem jen 3 "prkotiny", který dohromady stáli 60 Kč.Čelenka, náušky a lak na nehty.Ještě mám necelou stovku na dárky.Do školy dávám jen 4 nebo 5 holkám, takže pohodička, nechci dávat víc holkám, to mi stačí.A ještě na aerobik do losování něco ,,vtipného", nenapadá vás, co mám koupit? Jo a ještě musím něco mamče koupit.
...Sakra, já chci sníh! Ve škole máme Vánoční výzdobu, stromeček, kterej jsme včera místo ČSP strojili;).Sice jsme se u toho tak nějak hádali.Já, Valča, Žaneta, Lenka proti Natce S., Terce, Kátě.Ale už se bavíme normálně.Když ona o nás Natka S. řekne, že jsme pizdy, tak jako co.
No, známky celkem ujdou.Nejhorší v úterý o češtině, máme učitelku, kterou ze srdce nenávidím! ;).Přečte nějakej příběh z Bible, dočte ho a zeptá se Káji, co si o tom myslí, ta mlčí, pošle jí za dveře ať si to tam rozmyslí.Mezitím se zeptá mě.Já mlčím, ona, že máme času dost, začne listovat v bili, takový trapný ticho.Nic ze mě nevylezlo, přijde Kája, tak se ptá jí, ta něco řekla a pak se ptá zase mě.Napsala si na papírek žáky, který se na tu její otázku hlásili a ostatním řekla:,,Přijďte na 2.hod. budete po škole" Tak víc jak polovina třídy. Skoro všichni kluci se na něco vymluvili, takže jsme tam přišli jen my holky a Ládin.Nakonec měla nějaký jednání, takže jsme šli domů, ale řikala, že nás čeká trest ;).A stejně nic.Jináč zejtra na brusko večer♥:)* a možná nakupovat dárky.Mimochodem doma už máme stromek, takže ok.Mamka je teď nemocnici, kvůli nohám, neřešte proč ;).Kvůli kloubu u palce ;).A já jdu spát, dobrou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 daily-thorne daily-thorne | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 19:34 | Reagovat

dobrý článok :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama