Leden 2012

Stěhuju se na jiný blog.

29. ledna 2012 v 20:36 | Miss Ellenwood* |  Diary
JO, už bylo na čase.Tenhle blog byl snad nejlepší ze všech blogů, co jsem měla, ale stejně se odstěhuju, kvůli tomu, že mě Noah už přešel a tenhle blog se stal z fanouškovského tak nějak na autorskej.
Strašně bych si přála, aby nějaká fanynky Noaha si tenhle blog převzala!
Páč je to fakt škoda podle mě.Ale nikdo se neozejvá :/.Jo a taky bych chtěla si všechny affs z tohoto blogu vzít na můj nový blog.Jen jestli chcete, takže do komentů mi napište, zda chcete být i nadále affs.A nemusíte se zapisovat na novým blogu (článek na zapsaní tam stejně ještě není :D).Takže AFFS napište, to sem do komentů pls.
Tumblr_l6h5fmlhvm1qa9sxno1_500_large
Můj nový blog je ZDE.

Yeah, weekend! which always pass so quickly..

27. ledna 2012 v 21:04 | Miss Ellenwood* |  Diary
Jooo, aspoň, že je ten víkend :).Teď už to bude docela v pohodě.V pondělí do školy, v úterý jdem na lyžák.Ale na vysvědčení se vrátíme.Středa a čtvrtek lyžák a pátek volno.Víkend a v pondělí, v úterý a ve středu se školou na lyžák na sjezdovku! :)*.Těším se hlavně na sjezdovku, na běžky moc ne.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dneska to bylo ve škole docela zajímavý.Honzin je vážně pako, úžasně dneska po zvonění zmlátil Kryštofa, jehož táta je ředitel naší školy.Bylo po zvonění a učitel tam ještě nebyl.Hádal se totiž Filip s Kryštofem, tak trochu a vložil se do toho Honza.Málem Kryštofa udusil.Pak přišel říďa, ptal se Kryštofa, co je, když ho viděl, on se zmohl akorát na "nic".Tak to musela říct třída, co se stalo a Hozna byl pořádně seřvanej.Hajzl.To fakt přepískl, neřikám, že by si to nezasloužil, ale tohle bylo moc a to Kryštofa z půlky nesnáším.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zejtra půjdu s Valčou na házenou, má turnaj, tak jdem fandit, jediný minus, že musím vstávat už v 7 ! :/.Do 14:00.A pak bych chtěla si na zeď dát konečně plakáty, strhala jsem si je, plakáty na níž byla např.Miley :D ještě tady mám Selenu a Ashley Tisdale, zejtra poletí dolů :D.A pěkně tam půjdou Mandrage ♥, Stmívání saga apod. :).Na nástěnce už jedný Mandrage jsou :).Mimochodem tenhle novej des se mi vůbec nelíbí, blé, ale chtělo to už prostě změnu ;).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jo a poraďte prosím, Noaha už nemám ráda a moc mě láká udělat si nový blog a tenhle kvůli týhle povedený adrese někomu předat.Stejně je to blog už jen o mě.Poraďte :).
Tumblr_li9vo7t7op1qew25vo1_500_thumb_large
Yes, I love you! ♥


Já chci pauzu od tý školy !

25. ledna 2012 v 15:16 | Miss Ellenwood* |  Diary
No, to je hrozný, já už chci od tý školy chvíli pokoj.To se nedá už vydržet :/.
Hej, jako to nepochopíte z průměru mě vychází z ČJ 2-3 a víte, co mě dá úča na výzo?! Za 1! Jsem ráda :).
A to jsem nadávala, jak je na mě zasedlá.A jináč budu mít teda snad ty 2 trojky, jou, píšu to sem asi po desátý :D.
Nejlepší včera o velký, někdo nalepil Kryštofoj na záda, takovej obrázek asi 1 dm velkej a ostatní se tlemily a on furt hledal všude :DDD a my se tam mohli div né podělat smíchy :D.Nebo pak šel to dát Mates Filipoj, tak za nim šel obejmul ho jednou rukou, prej "Čus kámo." A Filip ho taky chytnul a o ničem nevěděl, pak si šel sednout a všichni se tlemily a on taky vůbec nevěděl :DD.
Když jsme šli na tělák, jsme schytali hroudy sněhu, tyjo..oni si otevřelli dveře na dopravák, my šli a bombardacé :D.
Nebo taky dobrý, včera kdo si zapomněl něco z hudebky, museli jsme jít před tabuli a zpívat, zapomněla jsem si celou hudebku :/ :D.Zpívali jsme postupně primitivní písničky :D já cib, cib, cibulenka :D a stejně jsem se bála, abych to uměla :DD.Vedle mě byla Elis a při zpívání měla v rukávech mikiny 2 myšičky tajně, a Elis K. měla 3 :D , ale ta nezpívala.Měli je ve škole tajně a dneska zas.A nebo o pěstitelkách dneska Lenka šla zalejvat kytky a my jsme ji dali do penálu myš a skoro celej ho zapnuli, ona přišla a já:,,Leni, půjčíš mi pastelku?" Ona přikývla.Otevřela penál a ptala se mě, jakou chci a já hele a ukázala na penál, ona se lekla až odjela židlí :DD, se divím, že nepištěla :DDDD.Jen "Dejte to pryč, dejte to pryč!" :DDDDD.
Tumblr_ly1vrinxkg1r41oivo1_500_large

Again weekend, please!

23. ledna 2012 v 15:33 | Miss Ellenwood* |  Diary
Znovu víkend, prosím!
Tak na lyžák zejtra nejdem.Jdou totiž od středy osmáci, páč minulej rok nebyl sníh.Ale aspoň nejedeme s nima, jak jsme měli!My pojedem příští tejden, jestli bude sníh.Včera jsem večer vůbec, ale vůbec nemohla spát! A ráno zas vstát :D.Skoro vůbec nechápu matiku a to zejtra máme psát a známka bude už na další pololetí a já si to nechci hned od začátku pokazit! :/.Chci mít příští pololetí vyznamenání, ale pochybuji, že se mi to povede, ale budu se snažit.
Dneska možná půjdu lyžovat na sjezdovku :), těším se, jestli to dopadne :).
Budu se muset jít učit na tu matiku, držte mi pěsti :).
1016850155aa9c813c_large
Hééj, já je chci a já je budu mít! :DDD Prostě JO :P*♥
CONVERSKY

I love SKIING!♥

21. ledna 2012 v 22:13 | Miss Ellenwood*
Jéj, jak já se těším na lyžák, snad pojedem už v úterý ;).Kéž by jsme někde přespávali a nejezdili každej den domů, chci konečně někam vypadnout na těch pár dní, bejt pořád doma...už mě to fakt leze krkem.
Miluju, miluju, miluju lyžování ♥ !!! Ani nevíte jak.Letos jsem ještě nelyžovala a už vůbec ne běžkovala.Ale nějakej den půjdem i na sjezdovku :).Awwwwwwwwwwww♥
Tumblr_lt6vb4rwur1r39wngo1_500_large

Muhahaaa

20. ledna 2012 v 14:49 | Miss Ellenwood* |  Diary
Jsem nejvíc ráda :)) prostěě.Na výzu budu mít SNAD jen 2 trojky, zbytek dvojky a jedničky.A trojky z fyziky a z matiky.Z ČJ jsem dneska dostala 2 z pololetky :') a já se tak bála, že budu mít tak za 4.Když nám ukázala štůs sešitů, co má pětku, štůs, co čtyřku, štůsek, co trojku a 3 sešity, co maj 2! Já se celou dobu tak modlila :)).A ještě mě úča chválila, že se mnou spokojená a že jsem chytrá, ale, že nemám sedět jak buchta, ale prodat to, co umím.A ze zemáku mám nakonec taky za 2 :), byla jsem zkoušená z orientace na mapě - Amerika, takže mám za 2 ! :).Teď se jen modlit, aby mi dala úča z PŘ dvojku! :).
(oddělač pučen od: http://larasinka-kiki.blog.cz/)
Jinak včera ve škole i na aerobiku v poho.Dneska jdu večer na brusko :).Za chvíli si půjdu koupit nový boty, protože do těch, co mám mi strašně teče, přijde mi, jako kdybych po sněhu chodila bosá.Sice to budou nějaký ,,křapáky" a mám strach, jak budou vypadat :D, ale, co už.V úterý možná pojedem na lyžák :).Sice jestli se budem každej den vracet domů, tak to jsem fakt strašně "natšená", ale na 100% to fakt nevim.Nejlepší dneska o těláku :DD hráli jsme basket a naše družstvo si mělo vzít ty hnusný, smradlavý dresy :D:/.Tak řikám ,,néé" a učitel "To vybrala Lucka." Tak viděl můj znechucenej výraz prej:,,No, jo, to smrdí, no, no." :DDDD si dělal prču :D.A jak jste se měli vy?:)

Už by mohli dát s tou školou pokoj..

18. ledna 2012 v 20:06 | Miss Ellenwood* |  Diary
Achjo...na vysvědčení budu mít asi přetrojkováno.Grrr.Matika a fyzika je jasná, ale teď mi vycházel zemák na 2 a dostala jsem dvě trojky, takže to vychází spíš na trojku, kurňa a čeština to samý, akorát né 2 trojky, ale dneska jsme psali pololetky, ojjj, mám strach.V příštím pololetí musím fakt zabrat! Achjo..mě ta škole tak nebaví :D.
Jinak celkem v poho.Zejtra bude zas náročnější den.Na oběd jdu zas do jídelny a pak ze školou na brusko.A ve 3 až zas přijdu domů a hned ve 3 du na aerobik.Zejtra budu na aerobiku sama :(.Léňa je na lyžáku a Natka na horách.Takže s malejma mi to neva, těším se, hlavně na Nikolku :-*.Ale pak hodinu na aerobiku sama! :(.Jsem zvědavá, co tam budu dělat, ale oni holky choděj celkem brzo, takže to bude snad OK :).
Ve škole je poslední dobou strašná prča :D.Vždycky o hodině, když čekáme před příroďákem, to je nejvíc ;'D.Jako dneska.Ondřej tam vždycky s plyšákama v hradu :D.A kluci tam ležej v hradu na kostkách.A házej po nás plyšákama a my po nich :DDD.Nebo dneska Dominik, byl v hradu, šla úča, hodil na sebe tu kostku a ona ho neviděla ;'D.
Nebo se tam na zemi válel takovej větší plyšák, tak já pro něj jako akční šla a vrátila se na lavičku a Natka:,,Tamhle je učitel." A já:,,Kde?" a začala jsem se rozhlížet a uviděla ho kousek dál jak se dívá na mě ;DDDDDDDD.Já skoro dostala výtlem, pak k nám přišel prej:,,Kamča zas vysmátá." :DDDDDDDDD.Nebo tam Honzin házel do hradu kostky a najednou za nim šel ředitel, on o řediteloj Honza nevěděl a najednou na něj "vyjel" :DDDDD.Mooooooc :D.Nebo nejhorší o pěstitelkách, my jsme si psali s Honzou a házeli jsme ty papírky a on to hodil a úča to viděla jak jsem to i sbírala a rozdělávala ten zmačkanej papírek a ona prej:,,No, přečti si to, ti tam píše Filip nebo kdo, to bude hrozně zajmavý." A teď se všichni na mě otočili, božeeeee! :DDD Ale to psala mu psala Valča Honzoj, já to jen házela!:D.
Ve škole máme školní časopis a naše třída může přidávat rúzně do rubrik, tak já a Valča jsme si vzali rubriku o zábavě, dneska jsem tam už něco posílala, v pátek to vyjde :).

Fúú..

15. ledna 2012 v 19:25 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čau.Jak se poslední dobou máte? Já tak napřeskáčku.Jednou dobře, jednou zas špatně.V pátek Valča nebyla ve škole a tím pádem nemohla na brusko, tak jsme šli jen já, Žaneta a Lenka, i když jsme se u ní stavovali, jestli může.Na brusku to bylo strašně fajn.Ale den po tom to Valče strašně vadilo, že jsme šli a byla na nás nasraná, jako by jsme si nemohli dělat, co chcem.Ale my s tím počítali.Ale já byla stejně tak ráda, když jsme se s holkama shodli na tom, jak je Valča divná v tomhle.V sobotu jsem byla s Lenkou a pak jsem u ní i spala.Nejlepší je, že mi Lenka řekla, že když s Valčou přestanu kámošit nebo se na ni naštvu, že bude Lenka na mý straně a Natka určitě taky.A Valče zbyde už jen Žaneta.Takže je to vlastně už jen na mě :P:).No a dneska jsme byli zas na brusku, ale tentokrát i s Valčou, bylo to nic moc, byli tam samý prcci malí ;) a bylo tam strašně lidí.Do školy se mi nechce.A už vůbec ne se učit na Češtinu ještě! :(.Tak já půjdu, pá.

I want to return time and now!

12. ledna 2012 v 14:00 | Miss Ellenwood* |  Diary
Jo, tak moc bych chtěla vrátit čas! Neumíte si představit jak.Proč jen to nejde?! Začla bych od znova, chovala bych se o dost jinak, líp, ale ta chyba není na mě, ale na tom, jak jsem byla blbá! Co jsem komu udělala? Ale od teď...od teď jedu už jen podle sebe!
No, jinak, jsem tu, protože nám dneska odpadla poslední hodina - tělák.Psali jsme z matiky, bojím se co dostanu a byla to pololetka! :/.A za hodinu ČJ jsme stihli napsat dokonce 2 písemky.Ale to se nebojím.A taky jsme psali ze zemáku, což se bojím :D.Musím se vám pochlubit :), jsem na svým noťasu ♥ ááá :D.Miluju ho.Konečně ho mám! ;).Už od úterka večera.
Dneska povalím na aerobik.Těším se hlavně na malý :).Jinak byla dneska ve škole prča, jako vždy.Jo a prosím poraďte ještě nějaký filmečky, komedie nebo tak, prosím :).Už nevím, na co se koukat!:).
Jo a ještě něco, zklamalo mě pár affs, že si mě vymazalo, budu je muset taky samozřejmě vymazat, neřikám, že jsem byla zrovna aktivní v obíhání, ale tak aspoň já neberu affs jen na to obíhání, samozřejmě, že to zdvihá návštěvnost a tak, ale já nemám čas furt jen na blog! ;).
Mimochodem chtěla bych udělat novej design, nový rubriky a tak, prostě pozměnit blog, zdá se mi, že žádná změna se mi na blogu moc neodehrává ;D.
Na facebooku jsem si vyhledala sestřenky a tetu, který jsem v životě neviděla, i když oni mě jo, ale když jsem byla ještě asi v kočárku :D.Chtěla bych sestřenky někdy vidět a né si s nima jen psát, i když je jim už Lucce 21 a Míše asi tak 25.Jedna už má i mimčo a druhá ho čeká, bydlej v Praze, což je od mýho města daleko ;(.¨
No, to je fuk, stejně to nikoho nezajímá, tak ahoj :).¨
Tumblr_lg5e9admds1qag73jo1_500_large

All day, all night, what the fuck?!

9. ledna 2012 v 20:27 | Miss Ellenwood* |  Diary
Čauky, nevšímejte si nadpisu, jen se mi líbí ta písnička Loca people ;D.Jinak ve škole dobrý, zejtra píšem z fyziky a z matiky, moje 2 "TOP" předměty, jako.Měla bych se tu fyziku učit, ale stejně to nechápu :P, i když je to spíš teorie, ještě se to musím našprtat.Stahuju snowborďáky, už nevim na co koukat, nějakou komedii, co bych si mohla stáhnout prosím, poraďte! :).
Áááá, já jsem tak šťasně do neděle budu mít doma noťas, svůj noťas, aww! :D.Sice už mi ho koupili, ale ona sestra nemá čas moc, aby mi ho dovezla ;).Šíleně se na něj těším, konečně nebudu muset bejt na tomhle křápoj ;D.Držte mi zejtra pěstě, zlata, ať se mi povedou písemky, poším! :)*.Hlavně ta fyzika.

I live in normal, stupid life..

6. ledna 2012 v 23:00 | Miss Ellenwood* |  Diary
1.týden ve škole po Vánočních prázdninách byl celkem vydařený, nedostala jsem dostat žádnou blbou známku, i když dobrých pár bylo :).A psali jsme jen z něminy a to budu mít za jedna, takže v poho.Každej čtvrtek teď budeme chodit na brusko.Mame kolem 12.hod. volno půl hoďky na oběd a jelikož se nám s V. nechce domů, jdeme s hokama do jídelny a normálně si tam zaplatíme oběd :).Pak jdem zas před skůl a na brusko na třičtvrtě hoďky, takže končíme až o půl 3 a já ve 3 vyrážím na aerobik, nechápu, proč zrovna ve čtvrtek! =/.Ale brusko bylo včera fajn, až na to, že mě Michal strčil, že jsem spadla na záda, no spíš na zadek ;D, jsem pěkně letěla! =P.A Ondřej mě nastavil hokejku, chtěl mě potkosit, ale nepovedlo se mu to, hehe ;D.A dneska taky v poho.Nejlepší ráno.Valča mě nechtěla dát můj mobil tak jsem se tam s ní tak trošku na chodbě prala a šla úča a na mě, že se tady peru a že si dovoluju na větší...(sice větší, ale mladší! :P) úča se u toho teda smála ;).Nejhorší, když je sníh a jdeme ze školy domů a jsou poblíž kluci.Jen, co jsme vyšli ze školy - Kubin po mně hodil sněhovou kouli a trefil se! Stehno mě chtěl schodit do sněhu, ale nepovedlo se mu to :P, i když Valču vyválel ,,pěkně" :D.No a potom mě vzal čepici, vyválel mě ji ve sněhu, až mně ji zašpinil od hlíny =/, ale Valča mu zas vzala jeho, ale od bláta nebyla! :P.Nejhorší, když jsme couvala od stehna, do někoho narazila, ten mě okamžitě svalil do sněhu, v mžiku jsem poznala, že je to kluk - macek ani jsem si nevšimla, že tam je, takže pěkný přivítání ;D.Když jsem tam tak seděla, byla jsem už uplně nemožná a vysílená ;D.Ale musela jsem rychle vstát, stihla jsem se vyhnout velkýmu balvanu sněhu, kterej mi proletěl těsně nad hlavou a tašku nechala ve sněhu a stehno ji vzal a hodil mi s ní na chodník, pak jsem šla s mokrejma riflema a čepicí domů ! :/.Grrrrr.Dneska jsem byla na brusku, takže supr:).

1.1.2012

1. ledna 2012 v 17:09 | Miss Ellenwood* |  Diary
Tak jak se máte takhle v prvním dni v tomto roce? Já teda nic moc.Radši bych ještě byla v roce 2011 ;), ale tak co už.Vždyť nám..lidem to může být šumák ;).Včerejší silvestr? Nejmíň užitej...snad nejhorší ze všech.Nevím proč, ale prostě co doma s mamkou a jejím přítelem, jen takhle ve třech? 13tiletá holka s dvouma dospělejma.Radši bych lítala někde po venku, doufám, že příští Silvestr už takhle blbě dřepět doma nebudu.Předtím mi to zas tak nevadilo, to jsem byla večer nebo navečer prostě doma vždycky, ale teď.Kdyby u nás spala aspoň Valča, ale nemohla samozřejmě :/.Ani trochu jsem se na Silvra netěšila, a ani neměla proč.Nesnáším tenhle svátek.O půlnoci jsem se z okna dívala na nějakej ten ohňostroj, ale bylo ho teda minimálně.A v 1 hod. jsem usínala, nešlo mě to, páč pořád ,,ohňostrovali" venku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Už, aby bylo jaro a hlavně léto, který miluju nadevše, když se ráno v létě "probudím", otevřu oči...ať je hodin kolik chce a venku už svítí to krásný sluníčko, neváhám a vstávám a mažu až do večera ven a až někdy o půl 10 se začínalo malilinko stmívat.Tohle miluju nad všechno a nikdo mi to neveme :P.A tohle léto bylo užitý úplně nejvíc ze všech, i když jsem nebyla u moře! :P.Ale co léto? To bude až za dobrých 6 měsíců i s prázdninama :).
Ještě jsem letos nebyla lyžovat :(, ale to se musí napravit, máme s Valčou naplánovaný jak budem jezdit spolu :).Ohledně blogu...někdy mám takovou chuť s blogem seknout a obdivuju se, že jsem to ještě neudělala, ale to jen díky tomu, že se potřebuju občas vypsat, ať už si to někdo přečte nebo ne!
--------------------------
A co vy, užili jste si aspoň vy Silvestra? ;))----
------------------
Nejúžasnější kapela, kluci ♥
Nejvíc Víťa & Pepa ! :P*