Už by mohli dát s tou školou pokoj..

18. ledna 2012 v 20:06 | Miss Ellenwood* |  Diary
Achjo...na vysvědčení budu mít asi přetrojkováno.Grrr.Matika a fyzika je jasná, ale teď mi vycházel zemák na 2 a dostala jsem dvě trojky, takže to vychází spíš na trojku, kurňa a čeština to samý, akorát né 2 trojky, ale dneska jsme psali pololetky, ojjj, mám strach.V příštím pololetí musím fakt zabrat! Achjo..mě ta škole tak nebaví :D.
Jinak celkem v poho.Zejtra bude zas náročnější den.Na oběd jdu zas do jídelny a pak ze školou na brusko.A ve 3 až zas přijdu domů a hned ve 3 du na aerobik.Zejtra budu na aerobiku sama :(.Léňa je na lyžáku a Natka na horách.Takže s malejma mi to neva, těším se, hlavně na Nikolku :-*.Ale pak hodinu na aerobiku sama! :(.Jsem zvědavá, co tam budu dělat, ale oni holky choděj celkem brzo, takže to bude snad OK :).
Ve škole je poslední dobou strašná prča :D.Vždycky o hodině, když čekáme před příroďákem, to je nejvíc ;'D.Jako dneska.Ondřej tam vždycky s plyšákama v hradu :D.A kluci tam ležej v hradu na kostkách.A házej po nás plyšákama a my po nich :DDD.Nebo dneska Dominik, byl v hradu, šla úča, hodil na sebe tu kostku a ona ho neviděla ;'D.
Nebo se tam na zemi válel takovej větší plyšák, tak já pro něj jako akční šla a vrátila se na lavičku a Natka:,,Tamhle je učitel." A já:,,Kde?" a začala jsem se rozhlížet a uviděla ho kousek dál jak se dívá na mě ;DDDDDDDD.Já skoro dostala výtlem, pak k nám přišel prej:,,Kamča zas vysmátá." :DDDDDDDDD.Nebo tam Honzin házel do hradu kostky a najednou za nim šel ředitel, on o řediteloj Honza nevěděl a najednou na něj "vyjel" :DDDDD.Mooooooc :D.Nebo nejhorší o pěstitelkách, my jsme si psali s Honzou a házeli jsme ty papírky a on to hodil a úča to viděla jak jsem to i sbírala a rozdělávala ten zmačkanej papírek a ona prej:,,No, přečti si to, ti tam píše Filip nebo kdo, to bude hrozně zajmavý." A teď se všichni na mě otočili, božeeeee! :DDD Ale to psala mu psala Valča Honzoj, já to jen házela!:D.
Ve škole máme školní časopis a naše třída může přidávat rúzně do rubrik, tak já a Valča jsme si vzali rubriku o zábavě, dneska jsem tam už něco posílala, v pátek to vyjde :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarinka1703- tvéé SBéénko!:) sarinka1703- tvéé SBéénko!:) | Web | 19. ledna 2012 v 17:38 | Reagovat

Zase pěkně nabitý program viď ? :D
No nechci to zakřiknout, ale mi se toto výzo docela povedlo, doufám! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama